انواع مدل های تزریق ژل لب

کد مطلب 11110 1399-10-18 17:09
زمان تقریبی مطالعه 2دقیقه
با پیشرفت علم پزشکی و تلفیق آن با هنر به خواسته هایمان نزدیک تر می شویم و دیگر رسیدن به لب‌های برجسته دشوار نیست.   اگر شما قصد تزریق ژل به لب را دارید،  این مطلب به شما کمک می کند تا تصمیم شما را قطعی کند.

انواع مدل های تزریق ژل لب


دسته بندی : سلامت پوست


تزریق ژل لب
 
اغلب خانم ها در عصر حاضر خواهان لب‌هایی با فرم درشت و برجسته یا به اصطلاح گوشتی هستند اما متاسفانه بسیاری از خانم ها از این زیبایی خدادادی محروم اند. با پیشرفت علم پزشکی و تلفیق آن با هنر به خواسته هایمان نزدیک تر می شویم و دیگر رسیدن به لب‌های برجسته دشوار نیست.
 
اگر شما قصد تزریق ژل به لب را دارید،  این مطلب به شما کمک می کند تا تصمیم شما را قطعی کند.
 
تزریق ژل لب بسیار مرسوم می باشد. شاید به همان اندازه که مردم به موهایشان و آرایششان اهمیت می دهند به همان اندازه به زیبایی لب هایشان فکر می کنند.
 
تزریق ژل لب اگر توسط پزشک ماهر انجام شود و با فرم صورت هماهنگی داشته باشد و تغییرات قابل توجهی در ظاهر صورت ایجاد می کند.
 
تزریق ژل به لب
 
تزریق ژل به لب براساس محل  تزریق، فرم های متنوعی در لب ایجاد می‌کند که ما چند نمونه رو نام میبرم:
1- مدل قلبی
2- مدل روسی
3- مدل عروسکی
4- مدل کلاسیک
 
ما در مرکز پوست و مو، لیزر آلا در کرج درمان های پیشرفته لیزر ، لیزر موهای زائد ، اقدامات زیبایی نوآورانه ، تزریق ژل لب ، تزریق جوان کننده و پیشگیری از پیری پوست و درمان چین و چروک با بوتاکس و سایر تعدیل کننده های عصبی ، احیای صورت ، لایه برداری شیمیایی و…ارائه می دهیم..
 
انواع مدل تزریق ژل لب
 
 
#article_relateditem{display:none!important}
#article_free{display:none!important}


این مطلب را برای دوستانتان هم ارسال کنید :