معاون امور بانوان وزارت ورزش و جوانان گفت: وقتی صحبت از آمارها در بخش بانوان می‌شود به این واقعیت می‌رسیم که زنان در عرصه ورزش به خود می بالند و بعد از انقلاب به پیشرفت رسیده‌اند.

کد مطلب 2019 1399-05-15 14:32
زمان تقریبی مطالعه 2دقیقه
وی افزود: بعد از پیروزی انقلاب، بسکتبال یکی از رشته‌هایی است که ما را به سمت سرمایه گذاری سوق داد. فعالیت این رشته به خوبی انجام و شرایط برای حضور در مسابقات انجام شده است.

- اخبار ورزشی - به گزارش خبرگزاری تسنیم، مهین فرهادی‌زاد، معاون بانوان ورزش بانوان در مراسم اختتامیه لیگ برتر بسکتبال بانوان اظهار داشت: وقتی صحبت از آمارها در بخش بانوان می‌شود به این واقعیت می‌رسیم که زنان در عرصه ورزش به خود می‌بالند و بعد از انقلاب به پیشرفت رسیده‌اند.وی افزود: بعد از پیروزی انقلاب، بسکتبال یکی از رشته‌هایی است که ما را به سمت سرمایه گذاری سوق داد. فعالیت این رشته به خوبی انجام و شرایط برای حضور در مسابقات انجام شده است.معاون امور بانوان وزارت ورزش و جوانان اظهار داشت: فعالیت بانوان در سال 97 برای حضور در مسابقات بین المللی فراهم شد و دختران و مربیان پرتلاش ما توانستند جایگاه مناسبی را به دست آورند. این تلاش‌ها جایگاه زنان را پررنگ‌تر کرد به طوری که در بسیاری از فدراسیون‌ها جایگاه بانوان بسیار خوب است و با نگاه عادلانه به ورزش زنان و مردان توجه می‌شود.علی‌نژاد: نگاه جنسیتی لحاظ نمی‌شود، اما تبعیض مثبت برای ورزش بانوان وجود داردوی به فعالیت بانوان رشته بسکتبال اشاره کرد و ادامه داد: فضایی امیدوار کننده به پیشرفت بانوان مهیا شده است امروز وقتی از بسکتبال یاد می‌کنیم که تقارن و توازن فراهم شده است. R1015159/P/S3,32/CT12 واژه های کاربردی مرتبط ورزش بیشتر بخوانید... زمان آغاز لیگ برتر بسکتبال مشخص شد


این مطلب را برای دوستانتان هم ارسال کنید :

بیشتر بخوانید

تیم سایپا با شکست ملی حفاری اهواز به فینال لیگ برتر فوتسال بانوان راه یافت.

یک ایرانی عضو تشکیلات توسعه پدل پاسفیک شد

قرعه‌کشی لیگ برتر هندبال بانوان انجام شد