زیبایی اتفاقی نیست، بلکه نتیجه یک انتخاب درست است!

کد مطلب 12309 1399-10-25 05:54
زمان تقریبی مطالعه 5دقیقه
راز زیبایی افراد مشهور در پوست لطیف و درخشان و موهای پرپشتی که دارند نهفته است. این افراد همیشه بیشتر از دیگران در جامعه مورد توجه واقع شده و به عنوان یک اسطوره که اکسیر جوانی درون بدنشان دارند شناخته می‌شوند.

زیبایی اتفاقی نیست، بلکه نتیجه یک انتخاب درست است!


دسته بندی : سلامت موها

کلینیک پوست و مو (رز) تنها با این هدف راه اندازی شده است که رویای زیباتر شدن را برای افراد گوناگون به حقیقت پیوند بزند. راز زیبایی افراد مشهور در پوست لطیف و درخشان و موهای پرپشتی که دارند نهفته است. این افراد همیشه بیشتر از دیگران در جامعه مورد توجه واقع شده و به عنوان یک اسطوره که اکسیر جوانی درون بدنشان دارند شناخته می‌شوند. سلبریتی‌ها و بازیگران سرشناس، ورزشکاران، هنرمندان و... از همان بدو تولد زیبا و جوان نبوده‌اند، بلکه این مراقبت درست از پوست و موی آن‌ها بوده که آن‌ها را به الگوهای جامعه مبدل ساخته است و سبب شده طرفداران زیادی در اطراف این آدم‌ها جمع شوند و درون قلبشان آرزو کنند که کاش می‌توانستند گوشه‌ای از این زیبایی خدادادی را داشته باشند.
کاشت مو برای آن‌هایی که همیشه در رویاهایشان موهای پرپشت دارند.کم شدن موهای سر یکی از مهم‌ترین عواملی است که زیبایی ظاهری افراد را به شدت تحت تاثیر قرار می‌دهد. این مشکل اغلب در سنین بالا و با افزایش سن رخ می‌دهد و به مرور سبب طاسی قسمت جلویی سر، طاسی پشت سر و... می‌شود. ریزش موها معمولاً به صورت ناگهانی رخ می‌دهد و به مرور بیشتر و بیشتر می‌شود.
این مشکل علاوه بر افراد مسن برای افرادی که در اوج جوانی هستند و به شدت به زیبایی ظاهری خود اهمیت می‌دهند نیز ممکن است اتفاق بیفتد. افرادی که در جوانی دچار ریزش مو می‌شوند یا به علت رخ دادن بیماری‌هایی مانند سرطان موهای زیبا و پرپشت خود را از دست می‌دهند، اعتماد به نفس کافی برای ظاهر شدن در اجتماع و بین دوستان خود را ندارند. به همین دلیل افراد طاس و کم مو روز به روز گوشه گیرتر و منزوی‌تر می‌شوند و سرانجام ممکن است افسردگی گریبان گیر آن‌ها شود!
علم پیشرفت کرده و به واسطه پیشرفت علم دریچه‌های جدیدی در علم پزشکی باز شده است که بیماری ریزش مو را به کمک آن‌ها می‌توان درمان کرد. متخصصین کلینیک پوست و مو (رز) مراحل کاشت مو  را به دقت و به بهترین نحو انجام می‌دهند و از بهترین روش کاشت مو برای بازگرداندن موهای از دست رفته فرد استفاده می‌کنند. در این مرکز خدمات کاشت مو برای بانوان و آقایان در تمام سنین ارائه می‌شود و هیچ فردی برای داشتن موهایی پرپشت و شفاف محدودیتی نخواهد داشت. 
 
 ابروی خود را با کمک روش کاشت ابرو حالت دهید.با وجود این که زیبایی برای تمام موجودات این کره خاکی اهمیت زیادی دارد، اما خانم‌ها بیش از تمام موجودات زنده زمین به زیبایی و آراستگی ظاهری خود اهمیت می‌دهند. اصلی‌ترین عنصری که یک زن را نسبت به دیگران زیباتر نشان می‌دهد، چشم و ابروی اوست. ابروهایی که شاعران زیادی در وصفش اشعار بسیار سروده‌اند و خود را در بند کمان ابروی یار دیده‌اند، به دلایل مختلف ممکن است شبیه به یک خط باریک و کشیده شود که برای پوشاندن عیب آن‌ها مجبور شوید مدام از مداد ابرو و سایه ابرو استفاده کنید.
هر چند این راه حل موقتی است و باید راه چاره‌ای اساسی‌تر انتخاب شود. کلینیک پوست و مو (رز) برای زیباتر شدن بانوان و حفظ پیچ وخم ابرو نیز تدابیری اندیشیده است. کاشت ابرو طبیعی با استفاده از موهای خود فرد از جمله خدماتی است که توسط متخصصین این مرکز ارائه می‌شود.
کاشت ابرو در کلینیک پوست و مو (رز) همانند کاشت مو روش‌های مختلفی دارد و طرح‌های مختلفی با توجه به چهره فرد می‌توان برای این کار در نظر گرفت. به همین دلیل متخصصین این مرکز در قدم اول با بیمار درباره روش کاشت ابرو، مراحل کاشت و... صحبت می‌کنند و پس از اتمام کاشت نیز از وی می‌خواهند مراحل مراقبت از ابرو را به دقت انجام دهد تا بتواند همیشه ابروی پرپشت و زیبا داشته باشد. 
 با تزریق چربی بدنی توپر و صورتی زیبا داشته باشید.هیچ فردی دوست ندارد به دلیل داشتن بدنی نحیف و لاغر یا صورت استخوانی شبیه افراد رنجور و بیمار به نظر برسد. به همین دلیل افرادی که هر چه می‌خورند چاق نمی‌شود، انواع داروهای شیمیایی و گیاهی را مصرف می‌کنند تا بتوانند زیبایی قابل توجهی داشته باشند؛ اما باز هم با وجود تلاش فراوان تغییراتی که در بدن و صورت این افراد ایجاد می‌شود بسیار نامحسوس است و نمی‌تواند آن‌ها را آن گونه که دوست دارند زیبا و گیرا نشان دهد.
 تزریق چربی یک روش نوین در پزشکی است که در کلینیک پوست و مو (رز) انجام می‌شود و جایگزین مناسبی برای روش تزریق ژل در زیر پوست می‌باشد. در روش تزریق ژل، احتمال وقوع آلرژی و عفونت بسیار زیاد بود و جابجایی ژل در زیر پوست نیز مانع از این می‌شود که افراد زیادی به استفاده از این روش علاقه‌مند شوند.
اما متخصصین کلینیک پوست و مو (رز) از روش تزریق چربی بهره می‌گیرند تا بدن و صورت فرد به صورت طبیعی پر شود. با کمک این روش فرد بدون این که نگران بروز مشکل خاصی باشد می‌تواند با کمک تزریق چربی افتادگی و فرو رفتگی‌های گونه‌ها، بین دو ابرو، لب‌ها، پلک بالای چشم و... را از بین ببرد یا این که از روش تزریق چربی برای پرتر نشان دادن سینه، باسن  و خوش اندام شدن استفاده کند. چربی که در این روش استفاده میشود از نقاطی از بدن فرد  مانند ران و باسن که چربی بیشتری دارند گرفته شده و به دیگر نواحی که نیاز به این چربی دارند تزریق می‌شود. 
 


این مطلب را برای دوستانتان هم ارسال کنید :