ماجرای حذف و اضافه شدن تیم فوتسال پارس آرا شیراز در لیگ برتر چه بود؟

کد مطلب 12662 1399-10-29 10:32
زمان تقریبی مطالعه 3دقیقه
ماجرای حذف و اضافه شدن تیم فوتسال پارس آرا شیراز در لیگ برتر چه بود؟

- اخبار ورزشی - به گزارش خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم، در هفته نخست لیگ برتر فوتسال بانوان دو بازی لغو شد و در اتفاقی عجیب سازمان لیگ فوتسال تیم ملارد را جایگزین پارس آرا شیراز کرد. برای پیگیری موضوع با شهرزاد نصیری، مسئول کمیته مسابقات سازمان لیگ تماس گرفتیم که پاسخگویی را به بعد از برگزاری هفته نخست لیگ برتر موکول کرد. این درحالی است که بعد از مسابقات نیز سکوت کرد و چندین بار تماس خبرنگار تسنیم بی‌پاسخ ماند.
در عین حال با ستاره زارع، سرمربی جدید پارس آرا شیراز تماس گرفتیم که دلیل این اتفاقات را تشریح کرد. وی ابتدا به مشخص نبودن اسپانسر مالی تیمش اشاره کرد و به خبرنگار تسنیم گفت: از آنجایی که اسپانسر مالی تیم‌مان مشخص نبود نتوانسته بودیم قرارداد بازیکنانمان را ثبت کنیم. این در حالی است که ورودی شرکت در لیگ را پرداخت کرده بودیم و حتی روز سه شنبه به رئیس سازمان لیگ اعلام کردیم که در مسابقات لیگ شرکت می‌کنیم. در واقع اعلام انصراف نکرده بودیم.
وی افزود: سازمان لیگ فوتسال به ما اولتیماتوم داد که باید تا ساعت 5 بعدازظهر روز سه شنبه در سامانه ثبت شود که به زمان زیادی احتیاج داشت. ابتدا باید قراردادها در هیئت فوتبال ثبت می‌شد که هیئت استانی روزهای زوج فعالیت می‌کنند و اصلا روز سه شنبه کسی در هیئت فوتبال نبود که قرارداد بازیکنان را ثبت کند که ما در سامانه ثبت کنیم.
سرمربی تیم پارس آرا شیراز در ادامه به جایگزین شدن تیم ملارد اشاره کرد و اظهار داشت: روز چهارشنبه اعلام کردند تیم ملارد را جایگزین تیم پارس آرا شیراز کرده‌ایم و ما هم پیگیری کردیم که اصلا چنین چیزی امکان ندارد چون ما پیش از این اعلام آمادگی و حتی سالن و همه امکانات و شرایط را برای برگزاری مسابقات مهیا کردیم که مشکل حل شد.
وی که منتظر پاسخ مسئول کمیته مسابقات بانوان سازمان لیگ فوتسال برای برگزاری بازی معوقه با آبادان است، خاطرنشان کرد: هنوز تکلیف بازی تیم ما با آبادان مشخص نیست و منتظر شهرزاد نصیری مسئول کمیته مسابقات بانوان سازمان لیگ فوتسال هستیم اما قطعا روز جمعه با اسفراین بازی خواهیم کرد.
به گزارش تسنیم این اتفاقات در حالی رخ می‌دهد که خبرهایی مبنی بر باخت فنی تیم پارس آرا شیراز شنیده می‌شود، اما با توجه به عدم پاسخگویی سازمان لیگ فوتسال مشخص نیست بازی هفته نخست پارس آرا شیراز با آبادان معوقه است یا باخت فنی؟
هفته نخست لیگ برتر فوتسال بانوان| شکست نامی‌نو با هت‌تریک مهسا کمالی 


این مطلب را برای دوستانتان هم ارسال کنید :