مرزوقی: ۳ میلیون بانوی علاقه‌مند در رشته‌های مختلف بدنسازی داریم

کد مطلب 12928 1399-11-01 13:26
زمان تقریبی مطالعه 2دقیقه
مرزوقی: ۳ میلیون بانوی علاقه‌مند در رشته‌های مختلف بدنسازی داریم

- اخبار ورزشی - زهره مرزوقی در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم، درباره فعالیت‌های بانوان در رشته بدنسازی اظهار داشت: فدراسیون ما در گذشته در بخش مردان فعالیت داشت، اما در حال حاضر بانوان در رشته‌های بدنسازی، مچ‌اندازی و فیتنس فعالیت می‌کنند و روز گذشته نیز رسماً فعالیت‌های پاورفیلتینگ بانوان با افتتاح آکادمی تخصصی استارت خورد.
وی افزود: سه میلیون بانوی در این چهار بخش داریم که علاقه‌مند هستند و فعالیت می‌کنند. ما در سطح کشور 14 هزار باشگاه بدنسازی داریم که در بیشتر آنها زمان‌هایی به بانوان اختصاص یافته است. ضمن اینکه ما سال گذشته برای 1500 نفر در بخش بانوان، کلاس‌های مختلف آموزشی، مربیگری و ... برگزار کردیم.
نایب رئیس بانوان فدراسیون بدنسازی و پرورش اندام با اشاره به آغاز فعالیت بانوان در پاورلیفتینگ گفت: روز گذشته افتتاح این بخش بود و ما باید از این به بعد برای ورزشکاران علاقه‌مندان کلاس‌های مختلف بگذاریم، اقدام به آموزش داور کنیم و انشاالله پس از چند سال فعالیت، بتوانیم حتی در آینده اعزام‌هایی را در صورت موافقت مسئولان داشته باشیم. ما فعلاً تیم ملی نداریم و به تازگی هم لباس مخصوص پاورلیفتینگ بانوان طراحی شده است.
افتتاح آکادمی تخصصی پاورلیفتینگ بانوان + عکس 


این مطلب را برای دوستانتان هم ارسال کنید :


بیشتر بخوانید

قرعه‌کشی لیگ برتر هندبال بانوان انجام شد

مدیر یونانی تیم بسکتبال بانوان مهرام: بسکتبال بانوان ایران بازیکنان باتجربه‌ای دارد

مراسم اختتامیه لیگ‌برتر بسکتبال بانوان برگزار شد