برگزاری کنفرانس بین‌المللی "علم سیاست، مطالعات زنان و آینده"

کد مطلب 12972 1399-11-01 18:23
زمان تقریبی مطالعه 2دقیقه
برگزاری کنفرانس بین‌المللی "علم سیاست، مطالعات زنان و آینده"

- اخبار اجتماعی - به گزارش گروه اجتماعی خبرگزاری تسنیم؛ دبیر علمی کنفرانس بین‌المللی "علم سیاست، مطالعات زنان و آینده" با اعلام خبر کنفرانس بین‌المللی "علم سیاست، مطالعات زنان و آینده"اظهار کرد: این کنفرانس در روز 16 بهمن، همزمان با ایام میلاد باسعادت حضرت زهرا (س) و روز گرامیداشت مقام زن، توسط کمیته مطالعات زنان انجمن علوم سیاسی ایران برگزار می‌شود.
سیمین حاجی‌پور ساردویی با اشاره شرایط رو به بهبود بیماری کووید 19 افزود: با توجه به کاهش آمار مبتلایان و تغییر وضعیت، این کنفرانس به دو صورت حقیقی با تعداد محدود و رعایت کامل پروتکلهای بهداشتی و مجازی برگزار می‌‌شود.
وی درباره محورهای این کنفرانس بین‌المللی بیان کرد: کنفرانس علم سیاست، مطالعات زنان و آینده در هشت محور برگزار می‌شود، این هشت محور عبارتند از: حقوق زنان، فرصتهای زنان، مشارکت زنان، زنان و مدیریت کرونا، مسائل دختران جوان، رشته مطالعات زنان و مباحث نظری، روش‌شناسی مطالعات زنان و زنان و توسعه شهری.
حاجی‌پور خاطرنشان کرد: در این کنفرانس اساتید ایرانی از دانشگاه‌های مختلف در کنار اساتیدی از فنلاند، سوئد، انگلیس و امریکا به ارائه نظرات و بحثها خواهند پرداخت.   
دبیر علمی این کنفرانس بین‌المللی ضمن ابراز امیدواری برای حضور حداکثری افراد، اعم از زنان و مردان، به منظور بررسی علمی مسائل و مطالبات زنان کشور، به برنامه‌های مختلف این کنفرانس اشاره کرد و گفت: پنلهای مختلفی برای این کنفرانس طراحی شده است که برنامه زمان‌بندی و پوستر سخنرانان به همراه لینک مجازی کنفرانس متعاقباً اعلام خواهد شد.
وی عنوان کرد: به افرادی که برای کنفرانس چکیده یا مقاله ارسال کرده‌اند، سخنرانان و همچنین شرکت‌کنندگان در کنفرانس گواهی‌های مربوطه اعطاء خواهد شد.
فلاحی: فراکسیون زنان به دنبال مدیریت مشکلات در حوزه مهریه استماموستا خدایی: زنان سبک زندگی حضرت فاطمه زهرا(س) را الگوی خود قرار دهند


این مطلب را برای دوستانتان هم ارسال کنید :


بیشتر بخوانید

قرعه‌کشی لیگ برتر هندبال بانوان انجام شد

مدیر یونانی تیم بسکتبال بانوان مهرام: بسکتبال بانوان ایران بازیکنان باتجربه‌ای دارد

مراسم اختتامیه لیگ‌برتر بسکتبال بانوان برگزار شد