فلاحی پس از خداحافظی از هندبال: می‌خواهم مربی درخشانی در کشورم شوم

کد مطلب 16909 1399-12-05 10:36
زمان تقریبی مطالعه 2دقیقه
کاپیتان تیم ملی هندبال و اشتادسازه مشهد پس از خداحافظی گفت: به این نتیجه رسیدم در عرصه بازیکنی خدمت کرده ام و در نظر دارم شیداهای زیادی بسازم.

- اخبار ورزشی - به گزارش خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم، شیدا فلاحی درباره خداحافظی‌اش از دنیای قهرمانی، اظهار داشت: من هم از تیم ملی و هم باشگاهی خداحافظی کردم. به این نتیجه رسیدم در عرصه بازی، خدمتم را خدمتم را انجام داده‌ام. در نظر دارم شیداهایی شبیه به خودم یا حتی بهتر از خودم بسازم که بتوانند به تیم ملی کمک کنند.
کاپیتان تیم اشتادسازه افزود: از 14 سالگی و زمانی که نونهال بودم، عضو تیم ملی بزرگسالان شدم چون در آن زمان تیم رده‌های ملی نبود. بیست سال در تیم ملی بودم و افتخار کاپیتانی تیم ملی را هم دارم که خوشبختانه این موضوع با قهرمانی در لیگ به پایان رسید.
لیگ برتر هندبال بانوان| اشتادسازه دوباره قهرمان شدفلاحی درباره اینکه برنامه‌اش برای مربیگری چیست، خاطرنشان کرد: سعی کردم رزومه‌ام از نظر مربیگری بدنسازی و هم هندبال پر باشد، امیدوارم که بتوانم درخشان‌تر از 20 سالی که بازی می‌کردم در پست مربی خدمت کنم.
وی درباره اینکه ورزشکاران 2 بار می‌میرند و یک مرگ زمان خداحافظی از دنیای قهرمانی است، یادآور شد: واقعا همین طور است. سه روز سخت برایم گذشت که هر ثانیه آن مانند مردن بود اما خدا را شکر می‌کنم همه تیم، هم قسم شده بودیم امسال برای سومین بار من جام را بالا ببرم و به بهترین شکل خداحافظی کنم.
وی در پاسخ به این سوال که چه زمانی تصمیم به خداحافظی گرفته، گفت: من از ابتدای امسال تصمیمم را قطعی کرده بودم، حتی اگر تیم قهرمان نمی‌شد.
وی درباره اینکه در بازی فینال از همه موقعیت‌ها استفاده و گلزنی کرد، یادآور شد: این موضوع مثل زمانی است می‌دانیم وقتی می‌خواهیم بمیریم هیچ وقت، کار بدی انجام نمی‌‌دهیم. این حس را در فینال داشتم به این صورت که فقط یک ساعت زمان داشتیم که ببریم. اگر تصمیم به بازی داشتم حداقل تا 5 سال دیگر می‌توانستم بازی کنم اما نمی‌خواستم بدنم افت کند.
جدیدترین خبرها و تحلیل‌های ایران و جهان را در صفحه اینستاگرامی تسنیم بخوانید. (کلیک کنید)


این مطلب را برای دوستانتان هم ارسال کنید :

بیشتر بخوانید

قرعه‌کشی لیگ برتر هندبال بانوان انجام شد

مراسم اختتامیه لیگ‌برتر بسکتبال بانوان برگزار شد

تیم سایپا با شکست ملی حفاری اهواز به فینال لیگ برتر فوتسال بانوان راه یافت.