فرامرزیان: از پایان هفته پرداخت پاداش ورزشکاران و مدال‌آوران سال ۹۸ را آغاز می‌کنیم

کد مطلب 16910 1399-12-05 10:37
زمان تقریبی مطالعه 2دقیقه
فرامرزیان: از پایان هفته پرداخت پاداش ورزشکاران و مدال‌آوران سال ۹۸ را آغاز می‌کنیم

- اخبار ورزشی - به گزارش خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم، ژاله فرامرزیان در خصوص لیگ برتر هندبال و جایگاه این رشته در بین بانوان اظهار داشت: با توجه به اینکه از نظر پوشش و لباس امکان حضور در مسابقات و در سطح قهرمانی را دارند، هندبال از رشته‌های پر طرفدار در بین بانوان است. توفیقی که در این فصل وجود داشت و تعداد قابل توجهی از تیم‌ها حضور داشتند، یک شرایط مطلوب است و امیدوارم فدراسیون با سرمایه‌گذاری بیشتر در بخش امیدها و جوانان این رشته و تیم ملی را تقویت کند تا در آسیا و جهان حرف‌های زیادی برای گفتن داشته باشد.
وی در ادامه تاکید کرد: ما تلاش می‌کنیم در منابع حوزه بانوان برای تقویت این رشته توجه شود و از زنان جوان انتظار داریم تلاش خود را برای گسترش این رشته انجام دهند.
معاون توسعه و پشتیبانی وزارت ورزش در خصوص پرداخت بودجه به فدراسیون‌های ورزشی گفت: 20 بهمن آخرین پرداخت را به فدراسیون‌ها داشتیم. یک مرحله دیگر پرداختی هم به فدراسیون‌ها داریم و از پایان هفته پرداخت پاداش ورزشکاران و مدال‌آوران سال 98 را آغاز می‌کنیم و ظرف 10 روز پاداش کل ورزشکاران و مدال‌آوران در سال 98 را پرداخت می‌کنیم.
وی در خصوص بودجه وزارت ورزش در سال 1400 گفت: خوشبختانه با رویکرد دولت و مجلس بودجه ما در رفت و برگشت، مبالغ قابل توجهی  افزایش داشت. امیدواریم لایحه بودجه رای بیاورد و سال آینده به خصوص درتکمیل پروژه‌های عمرانی بتوانیم از ارقامی که پیش‌بینی شده در جهت توسعه زیرساخت ها اقدامات موثری انجام شود.  
در نشست رئیس فراکسیون زنان مجلس با نواب رئیس بانوان فدراسیون‌های ورزشی چه گذشت؟ 
جدیدترین خبرها و تحلیل‌های ایران و جهان را در کانال تلگرامی تسنیم بخوانید. (کلیک کنید)


این مطلب را برای دوستانتان هم ارسال کنید :

بیشتر بخوانید

قرعه‌کشی لیگ برتر هندبال بانوان انجام شد

مراسم اختتامیه لیگ‌برتر بسکتبال بانوان برگزار شد

تیم سایپا با شکست ملی حفاری اهواز به فینال لیگ برتر فوتسال بانوان راه یافت.