پایان مسابقات تیراندازی قهرمانی دانشجویان کشور با معرفی نفرات برتر

کد مطلب 20884 1400-01-16 09:51
زمان تقریبی مطالعه 2دقیقه
پایان مسابقات تیراندازی قهرمانی دانشجویان کشور با معرفی نفرات برتر

- اخبار ورزشی - به گزارش خبرگزاری تسنیم و به نقل از روابط عمومی سازمان امور دانشجویان، مسابقات تیراندازی قهرمانی غیرمتمرکز دانشجویان دختر و پسر دانشگاه‌ها و موسسات آموزش عالی کشور به صورت آنلاین به میزبانی دانشگاه تهران با رعایت پروتکل‌های بهداشتی برگزار شد.
بنابراین گزارش این مسابقات با هماهنگی دبیرخانه‌ها، دانشگاه‌ها و هیئت‌های استانی با حضور 111 دانشجوی دختر و پسر از دانشگاه‌ها و موسسات آموزش عالی کشور در دو بخش تفنگ و تپانچه برگزار ونفرات زیر عناوین اول تا سوم را کسب کردند.
بخش دختران: در رشته تفنگ: فاطمه کرم‌زاده از دانشگاه الزهرا (س) اول شد، مریم سلیمی از دانشگاه رازی کرمانشاه و نگار علی یاری از دانشگاه شهیدبهشتی به ترتیب دوم و سوم شدند. در رشته تپانچه: هانیه رستمیان و آمتیس جعفری هر دو از دانشگاه الزهرا (س) به ترتیب اول و دوم شدند و زهرا حسینی از دانشگاه فنی و حرفه ای یزد سوم شد.  
رضایت سرمربی تیم ملی پاراتیراندازی از نتایج و عملکرد ملی‌پوشان در جام جهانی اماراتدر بخش پسران: در رشته تفنگ: مهیار صداقت از دانشگاه شهیدبهشتی قهرمان شد، پوریا نوروزیان از دانشگاه جامع علمی کاربردی تهران نایب قهرمان شد و سید محمدرضا سامع از دانشگاه شهرکرد در جایگاه سوم قرار گرفت. در رشته تپانچه: سجاد پورحسین از دانشگاه گیلان ، علیرضا میرزایی از دانشگاه تهران و مهدی تندری از دانشگاه تربیت دبیر شهیدرجایی به ترتیب عناوین اول تا سوم را کسب کردند. از نکات قابل توجه این رقابت‌ها حضور قهرمانان و ملی‌پوشان در این مسابقات بود.
لازم به ذکر است در پایان به نفرات برتر حکم، مدال قهرمانی اهداء خواهد شد.


این مطلب را برای دوستانتان هم ارسال کنید :

بیشتر بخوانید

قرعه‌کشی لیگ برتر هندبال بانوان انجام شد

مراسم اختتامیه لیگ‌برتر بسکتبال بانوان برگزار شد

مدیر یونانی تیم بسکتبال بانوان مهرام: بسکتبال بانوان ایران بازیکنان باتجربه‌ای دارد