نایب رئیس بانوان فدراسیون هندبال تا روز سه‌شنبه به باشگاه‌های بدهکار فرصت داد تا بدهی خود را تسویه کنند.

کد مطلب 1378 1399-05-06 15:17
زمان تقریبی مطالعه 2دقیقه
این در حالیست که به جز تعداد معدودی از باشگاه‌ها که با بازیکنان و کادر فنی خود تسویه حساب کرده‌اند، بقیه باشگاه‌ها هنوز به  بازیکنان و کادر فنی خود بدهکارند و همچنین 5 درصد حق فدراسیون در قراردادها را نیز پرداخت نکرده‌اند. الهام سلوکی، نایب رئیس بانوان فدراسیون هندبال در این مورد گفت: تا روز سه‌شنبه 17 تیر 1399 به همه  باشگاه‌های لیگ برتر بانوان که بدهی دارند معوق دارند، فرصت داده‌ایم که ضمن پرداخت کامل حق و حقوق بازیکنان و کادر فنی تیم‌های خود، مجوز حضور در لیگ برتر فصل جاری را از دست ندهند.

- اخبار ورزشی - به گزارش خبرگزاری تسنیم، پانزدهمین  دوره لیگ برتر بانوان سال گذشته با حضور 8 تیم برگزار شد و در نهایت با قهرمانی تیم اشتاد سازه مشهد به اتمام رسید. این در حالیست که به جز تعداد معدودی از باشگاه‌ها که با بازیکنان و کادر فنی خود تسویه حساب کرده‌اند، بقیه باشگاه‌ها هنوز به  بازیکنان و کادر فنی خود بدهکارند و همچنین 5 درصد حق فدراسیون در قراردادها را نیز پرداخت نکرده‌اند.الهام سلوکی، نایب رئیس بانوان فدراسیون هندبال در این مورد گفت: تا روز سه‌شنبه 17 تیر 1399 به همه  باشگاه‌های لیگ برتر بانوان که بدهی دارند معوق دارند، فرصت داده‌ایم که ضمن پرداخت کامل حق و حقوق بازیکنان و کادر فنی تیم‌های خود، مجوز حضور در لیگ برتر فصل جاری را از دست ندهند.آخرین وضعیت حضور نمایندگان ایران در هندبال جام باشگاه‌های آسیاوی ادامه  داد: برای مدیریت بهتر لیگ برتر بانوان سعی بر آن داریم تا قراردادهای فصل قبل تیم‌ها به طور کامل تسویه شده و  این اخطار به تیم‌هایی که قصد حضور در لیگ برتر فصل آینده بانوان را دارند، داده شده است که در صورت عدم پرداخت حق و حقوق کامل بازیکنان و کادر فنی خود از حضور آنان در لیگ جلوگیری خواهد شد.


این مطلب را برای دوستانتان هم ارسال کنید :

بیشتر بخوانید

قرعه‌کشی لیگ برتر هندبال بانوان انجام شد

مراسم اختتامیه لیگ‌برتر بسکتبال بانوان برگزار شد

تیم سایپا با شکست ملی حفاری اهواز به فینال لیگ برتر فوتسال بانوان راه یافت.اردوی تیم ملی بدمینتون بانوان به دلیل افزایش شیوع کرونا تعطیل شد.

چکانی: سایپا رقیب آسانی برای مس رفسنجان نیست/ ملی‌حفاری اهواز مهره‌های بهتری دارد

معاونت امور زنان و خانواده ریاست‌جمهوری نه‌تنها به اسم «عدالت جنسیتی» شاخص‌های «برابری جنسیتی» را در ستاد ملی زن و خانواده به تصویب رسانده بلکه تمام اقدامات خود را در راستای ایفای «شاخص‌های برابری جنسیتی» برآمده از جنبش‌های