مسئول برگزاری مسابقات بانوان سازمان لیگ فدراسیون فوتبال گفت: برای برگزاری مسابقات امسال برنامه داریم اما باید منتظر مهیا شدن شرایط باشیم.

کد مطلب 1388 1399-05-06 15:27
زمان تقریبی مطالعه 2دقیقه
وی افزود: قصد داشتیم لیگ برتر فوتبال بانوان را برگزار کنیم اما به دلیل شیوع ویروس کرونا و درخواست تیم‌ها مبنی بر پایان مسابقات منتظر تصمیم هیئت رئیسه بودیم که نظر نهایی خود را مبنی بر پایان لیگ اعلام کردند. ناظمی درباره این مسئله که ممکن است لیگ برتر امسال تحت تاثیر شیوع کرونا قرار گرفته و برگزار نشود، اظهار داشت: برای برگزاری مسابقات امسال برنامه داریم اما باید منتظر مهیا شدن شرایط باشیم.

- اخبار ورزشی - گلاره ناظمی مسئول برگزاری مسابقات بانوان  سازمان لیگ فدراسیون فوتبال در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم در مورد  درباره طولانی شدن اعلام نتیجه لیگ اظهار داشت: منتظر تصمیم اعضای هیئت رئیسه بودیم و به همین دلیل اعلام نتیجه لیگ دیر اعلام شد.وی افزود: قصد داشتیم لیگ برتر فوتبال بانوان را برگزار کنیم اما به دلیل شیوع ویروس کرونا و درخواست تیم‌ها مبنی بر پایان مسابقات منتظر تصمیم هیئت رئیسه بودیم که نظر نهایی خود را مبنی بر پایان لیگ اعلام کردند.ناظمی درباره این مسئله که ممکن است لیگ برتر امسال تحت تاثیر شیوع کرونا قرار گرفته و برگزار نشود، اظهار داشت: برای برگزاری مسابقات امسال برنامه داریم اما باید منتظر مهیا شدن شرایط باشیم.جهان‌نجاتی: بلاتکلیفی فوتبال بانوان توهین آمیز است/ ای کاش یک نفر دلش برای فوتبال می‌سوختمسابقات لیگ برتر فوتبال بانوان سال 98 بعد از چندین ماه و با اعتراض بسیاری از مربیان لیگ باشگاهی به دلیل بلاتکلیفی و بی‌توجهی به بانوان از سوی سازمان لیگ با قهرمانی شهرداری بم به پایان رسید. وچان کردستان نایب قهرمان شد و شهرداری سیرجان عنوان سوم را کسب کرد.


این مطلب را برای دوستانتان هم ارسال کنید :

بیشتر بخوانید

قرعه‌کشی لیگ برتر هندبال بانوان انجام شد

مراسم اختتامیه لیگ‌برتر بسکتبال بانوان برگزار شد

تیم سایپا با شکست ملی حفاری اهواز به فینال لیگ برتر فوتسال بانوان راه یافت.معاونت امور زنان و خانواده ریاست‌جمهوری نه‌تنها به اسم «عدالت جنسیتی» شاخص‌های «برابری جنسیتی» را در ستاد ملی زن و خانواده به تصویب رسانده بلکه تمام اقدامات خود را در راستای ایفای «شاخص‌های برابری جنسیتی» برآمده از جنبش‌های

اردوی تیم ملی بدمینتون بانوان به دلیل افزایش شیوع کرونا تعطیل شد.

چکانی: سایپا رقیب آسانی برای مس رفسنجان نیست/ ملی‌حفاری اهواز مهره‌های بهتری دارد