کدام کشور کم‌ترین میزان طلاق در جهان را دارد؟!

کد مطلب 6141 1399-08-12 07:03
زمان تقریبی مطالعه 2دقیقه
کدام کشور کم‌ترین میزان طلاق در جهان را دارد؟!

- اخبار اجتماعی - به گزارش خبرنگار اجتماعی باشگاه خبرنگاران پویا؛ بررسی آمار طلاق در میان کشورهای جهان تا سال 2018 نشان می‌دهد که بیشترین درصد نرخ طلاق متعلق به کشور لوکزامبورگ با 78 درصد است؛‌ لوکزامبورگ با نام رسمی دوک‌نشین لوکزامبورگ، کشور کوچکی در غرب اروپا است که با آلمان، فرانسه و بلژیک مرز مشترک دارد.
 
کشورهای زیر به ترتیب بیشترین نرخ طلاق را دارند:
لوکزامبورگ با 87 درصد
اسپانیا با 65 درصد
فرانسه با 55 درصد
روسیه 51 درصد
آمریکا 46 درصد
در این میان کشور "هند" با یک درصد، کم‌ترین نرخ طلاق را داراست؛ کشورهای زیر از جمله کشورهای دیگری با کم‌ترین نرخ طلاق در جهان هستند:
شیلی 3 درصد
کلمبیا 9 درصد
کنیا 15 درصد
مکزیک با 15 درصد.
این در حالی است که آمار طلاق در کشورما نیز رو به شرایط بحرانی دارد؛ آمار رسمی سازمان ثبت ‌احوال نشان می‌دهد که جامعه ایران در سال 95  با تعداد 181 هزار و 49 طلاق، بیشترین تعداد طلاق نیم قرن گذشته را داشته است! از طرفی میزان ثبت ازدواج‌ها در کشورمان، روندی کاهشی داشته که به افزایش جمعیت مجرد کشور منجر شده است.
جمعیت مهاجر کدام کشور از جمعیت بومیان آن بیشتر است؟!چرا جمعیت ایران باید دستِ‌کم به 150میلیون برسد؟!ممنوعیت "سقط جنین" در لهستان به‌خاطر خطر کاهش جمعیت + آمارروسیه برای تولد فرزند سوم یک خانه به پدر و مادرها هدیه می‌دهد!امام حسن عسکری(ع): کسی که "فرزند" ندارد، ذلیل می‌شودپرداخت 1000یورو به خانواده‌های فرانسوی در صورت داشتن فرزند سوم!روسیه برای تولد فرزند سوم یک خانه به پدر و مادرها هدیه می‌دهد!


این مطلب را برای دوستانتان هم ارسال کنید :