آذین ساکی: آماده همکاری در‌ اجرای طرح ملی ساختار قامتی زنان هستیم

کد مطلب 6273 1399-08-14 11:18
زمان تقریبی مطالعه 2دقیقه
سرپرست نایب رئیسی امور بانوان فدراسیون ورزش‌های همگانی از آمادگی کامل انجمن‌های آمادگی جسمانی و پیلاتس برای توانمندسازی مربیان در راستای اجرای طرح ملی ساختار قامتی زنان روستایی و عشایری خبر داد.

- اخبار ورزشی - به گزارش خبرنگاری تسنیم و به نقل از سایت فدراسیون ورزش‌های همگانی، آذین ساکی با ابراز خرسندی از انعقاد تفاهم نامه مشترک وزارت ورزش و جوانان و معاونت امور زنان و خانواده ریاست جمهوری اظهار داشت: خوشبختانه در این تفاهم نامه محوری با موضوع حمایت از توانمندسازی مربیان آمادگی‌ جسمانی و پیلاتس برای اجرای طرح ملی ساختار قامتی زنان روستایی و عشایری پیش بینی شده است که بسیار جای خرسندی است.
شجیع: با کمک شبکه شکوه با دستگاه‌های اجرایی در ورزش همگانی وارد تعامل می‌شویمساکی افزود: فدراسیون ورزش‌های همگانی به عنوان تنها مرجع رسمی پرورش مربیان آمادگی‌ جسمانی‌ و پیلاتس اکنون دارای دانش، تجارب و منابع لازم‌ برای به اشتراک گذاری ظرفیت‌های خود است و می‌تواند ظرفیت‌های خود را برای اجرای طرح مذکور فعال کند.
نایب رئیس‌ امور بانوان فدراسیون ورزش‌های همگانی در پایان افزود: انعقاد تفاهم‌نامه مذکور اقدام بسیار ارزشمندی بود که امید است با اجرایی شدن، زمینه تحولات جدی در حوزه ورزش همگانی و سلامت بانوان را فراهم کند.
جدیدترین خبرها و تحلیل‌های ایران و جهان را در کانال اینستاگرامی تسنیم بخوانید. (کلیک کنید)


این مطلب را برای دوستانتان هم ارسال کنید :