هاشمی: سازمان لیگ تیم‌های توانمند مالی را به سمت بانوان سوق دهد/ فعالیت‌های چشمگیری انجام داده‌ایم

کد مطلب 6274 1399-08-14 11:19
زمان تقریبی مطالعه 2دقیقه
هاشمی: سازمان لیگ تیم‌های توانمند مالی را به سمت بانوان سوق دهد/ فعالیت‌های چشمگیری انجام داده‌ایم

- اخبار ورزشی - منصوره سادات هاشمی در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم در انتقاد از نبودن تیم تهرانی در لیگ برتر فوتبال بانوان سال 99 اظهار داشت: استان تهران در بخش بانوان در سال 98 اولین استانی بوده که لیگ فوتبال بزرگسالان بانوان را آغاز کرده است. همچنین تنها استانی است که مسابقات فوتبال داخلی را انجام داده و تا سال 97 هم از تیم‌های استقلال استفاده کرده و آذرخش را به میان تیم‌های خود آورده و فعالیت‌های بسیاری داشته است.
 وی افزود: ما در بخش‌های مدیریتی، داوری، مربی پروری و همچنین نظارت و نمایندگان افتخارات شایان ذکری داشته و داریم و خدا را شکر فضای بسیار آرام و مطلوبی را برای رشد و نشاط بانوان ایجاد کرده‌ایم اما در کنارش انتظار داریم سازمان لیگ فوتبال تیم‌هایی که توانمندی‌های مالی قوی دارند و می‌توانند اسپانسرهای خوبی باشند را در جهت حضور تیم‌های بانوان تهرانی سوق دهند.
بازیکن تیم فوتبال بانوان سپاهان: امیرشقاقی مربی توانمندی است/ به آمادگی نسبی رسیده‌ایمنایب رئیس بانوان هیئت فوتبال استان تهران از تیم‌های صاحب نام فوتبال استان تهران برای کمک به بخش بانوان کمک خواست و ادامه داد: فعالیت‌های چشمگیری انجام داده‌ایم، اما دلمان می‌خواهد با حمایت تیم‌های نامداری مثل پرسپولیس، استقلال و سایر تیم‌های صاحب نام، تیم‌های بانوان هم بتوانند فعالیت کنند و تیم‌های ما به درخششی که انتظارش را داریم برسند.
وی به مکاتباتی که در راستای درخواست میزبانی استان تهران انجام شده اشاره کرد و افزود: نامه ای را یک ماه گذشته درباره برگزاری مسابقات لیگ دسته اول فوتبال بانوان دادیم و حتی درخواست میزبانی استان تهران را دادیم، چون  همیشه مفتخر به برگزاری مسابقات هستیم لذا این فرصت مغتنم شمرده شده که بتوانیم برای تیم‌های فوتبال و فوتسال کاری انجام دهیم.
جدیدترین خبرها و تحلیل‌های ایران و جهان را در کانال تلگرامی تسنیم بخوانید. (کلیک کنید)


این مطلب را برای دوستانتان هم ارسال کنید :