مردان چگونه موهای خود را کوتاه کنند

کد مطلب 1537 1399-05-06 18:30
زمان تقریبی مطالعه 3دقیقه
با کمی صبر و دقت می توانید مدل موهای خود را کوتاه کنید یا تغییر دهید. با استفاده از ماشین اصلاح و شانه های آن میتوانید به راحتی موهای خود را کوتاه کنید.

مردان چگونه موهای خود را کوتاه کنند


دسته بندی : آرایش موها

شما می توانید به راحتی موهای خود را کوتاه کنید. با کمی صبر و دقت می توانید مدل موهای خود را کوتاه کنید یا تغییر دهید.
با استفاده از ماشین اصلاح و شانه های آن میتوانید به راحتی موهای خود را کوتاه کنید. شانه دارای شماره های مختلفی هستند. که هر کدام با توجه به شماره آن موها را کوتاه یا بلند می زند. بیشتر اندازه های شانه ها  از ½ تا 8 متغیر است. 
 

آموزش اصلاح و مدل موی مردانه
 
هر اندازه شانه با اندازه گیری مو مطابقت دارد. به عنوان مثال ، شانه  شماره 1 موهای شما را به 1 ⁄ 8 در (0.32 سانتی متر) ، برش شماره 2 به 1 ⁄ 4 در (0.64 سانتی متر) ، برش شماره 3 به 3 ⁄ 8 در (0.95 سانتی متر) ، تعداد 4 برش به 1 ⁄ 2 در (1.3 سانتی متر) ، برش شماره 5 به 8 ⁄ 5 در (1.6 سانتی متر) ، تعداد 6 برش به 3 ⁄ 4 در (1.9 سانتی متر) ، تعداد 7 برش به 7 to 8 در (2.2 سانتی متر) ، و عدد 8 برش های 1 در (2.5 سانتی متر). 
 
موهای خود را قبل از کوتاهی مرطوب کنید. وقتی موهای شما مرطوب است موهای شما راحت تر کوتاه می شود . شما می توانید موهای خود را بعد از بیرون آمدن از دوش کوتاه کنید .
 

آقایان خودتان موهایتان را کوتاه کنید
 
شانه را روی تیغ  قرار دهید و آن را روشن کنید. ماشین را  روی موها بکشید قسمت پایین و کناره های موها کوتاهتر و روی موها بلند تر باشد.
 

چگونه موهایمان را در خانه کوتاه کنیم
 
مانند شکل عمل کنید تا موها به زیبایی کوتاه شوند .
 

آموزش تصویری و گام به گام كوتاه كردن موی مردانه
 
پس از اتمام کار ، موهای خود را در آینه بررسی کنید تا از طول آن یکسان باشید. اگر قطعات ناهموار وجود دارد ، موها را با شانه های مخصوص آنها را هماهنگ کنید.
 

آموزش كوتاه كردن مو مردانه ساده
 

اصلاح موی سر با ماشین
 

آموزش اصلاح و مدل موی مردانه
 

 
ارائه از : بخش آرایش و زیبایی
 
 


این مطلب را برای دوستانتان هم ارسال کنید :