سعیده علّی: پشیمان نیستم و می‌خواهم تجربیاتم را به جوانان انتقال بدهم/ خداحافظی‌ام از بسکتبال تصمیم احساسی نبود

کد مطلب 6457 1399-08-17 10:56
زمان تقریبی مطالعه 2دقیقه
سعیده علّی: پشیمان نیستم و می‌خواهم تجربیاتم را به جوانان انتقال بدهم/ خداحافظی‌ام از بسکتبال تصمیم احساسی نبود

- اخبار ورزشی - سعیده علّی در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم، درباره خداحافظی‌اش از بسکتبال اظهار داشت: من پیش از این تجربه مربیگری در تیم‌های دانشگاهی را داشتم، اما اولین تجربه مربیگری‌ام در تیم سوپر لیگی بود که خیلی لذت‌بخش است، چون خیلی دوست دارم تجربه‌ام را بتوانم در سال‌های آینده به جوان‌ها انتقال بدهم. امیدوارم اینقدر از لحاظ علمی خودم را بالا ببرم که بتوانم خدمت ویژه‌ای به جوان‌های کشورم داشته باشم.
وی درباره مسابقه گروه بهمن با مهرام تهران گفت: متأسفانه مدتی طول کشید تا تاکتیک‌هایی که به بازیکنان دادیم را عملیاتی کنند، اما تیم گروه بهمن در کوارترهای سوم و چهارم برگشت فوق‌العاده‌ای داشت و اگر اختلاف‌مان در کوراترهای اول و دوم زیاد نمی‌شد، قطعاً می‌توانستیم برنده بازی باشیم، اما جای برگشت و جبران داریم و از این باخت اصلاً ناراحت نیستم. مطمئنم بازیکنان اینقدر انگیزه دارند که در بازی‌های بعدی حتماً جبران می‌کنند.
جدیدترین خبرها و تحلیل‌های ایران و جهان را در کانال تلگرامی تسنیم بخوانید. (کلیک کنید)
مربی تیم گروه بهمن درباره دور افتخاری که پیش از بازی با مهرام زد، عنوان کرد: من زودتر خداحافظی کرده بودم، اما به دلیل شیوع ویروس کرونا این فرصت نبود که فدراسیون مراسمی یا شرایطی برای خداحافظی من فراهم کند. خیلی خوب شد که در زمین بسکتبال توانستم این کار را انجام بدهم و بیشتر تمرکزم را روی مربیگری بگذارم.
علّی با اعلام بیان اینکه تصمیمش برای خداحافظی احساسی نبوده است، گفت: تصمیم خداحافظی من احساسی نبود و خودم را از لحاظ ذهنی آماده این کار کرده بودم. به هر حال جدا شدن از این ورزش با آن آدرنالینی که در بازی حرفه‌ای در شما به وجود می‌آید، در هیچ شرایط دیگری حتی مربیگری شما نمی‌توانید درک کنید. در واقع بعضی وقت‌ها در شرایط مربیگری دوست دارید به زمین آمده و بازی کنید، اما چون تصمیم من احساسی نبود، حس بدی نداشته است و اصلاً احساس پشیمانی نمی‌کنم. خیلی دوست دارم وارد مرحله جدید بسکتبالی‌ام شوم و امیدوارم با تجربه‌ای که دارم و شرایطی که بتوانم علمم را به روز نگه دارم به جوان‌های کشورم کمک کنم.
خداحافظی رسمی عِلّی از بسکتبال


این مطلب را برای دوستانتان هم ارسال کنید :