ناظمی: به دنبال بالا بردن سطح کیفی لیگ برتر فوتبال هستیم

کد مطلب 6467 1399-08-17 12:27
زمان تقریبی مطالعه 2دقیقه
مسئول کمیته مسابقات بانوان سازمان لیگ فوتبال گفت: از امسال قصد داریم مسابقات در زمان استانداردتری نسبت به همه جای دنیا برگزار شود.

- اخبار ورزشی - گلاره ناظمی درباره برگزاری لیگ برتر سال 99 به خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم گفت: امسال با توجه به شیوع ویروس کرونا شرایط برگزاری مسابقات لیگ برتر دستخوش تغییرات عمده‌ای شده است. مسابقات امسال در دو گروه برگزار می‌شود و هدف ما از برگزاری مسابقات در دو گروه این است که اولاً تعداد سفرهای بیرون از استانی و قرار گرفتن در معرض بیماری تا حد امکان کاهش پیدا کند. تعداد مسابقات از 22 هفته به 10 هفته در مرحله اول کاهش پیدا کند.
وی در مورد هزینه‌های زیادی که ممکن است رعایت پروتکل‌های بهداشتی به تیم‌ها تحمیل کند، اظهار داشت: هزینه‌هایی که تیم‌ها قرار است به دلیل رعایت پروتکل‌های بهداشتی و دادن تست‌های PCR انجام دهند را از جای دیگری تأمین کنیم تا فشار مالی زیادی به آنها تحمیل نکند تا این بخش از سرمایه‌شان را در رعایت موارد بهداشتی هزینه کنند.
مسئول کمیته مسابقات بانوان سازمان لیگ فوتبال برگزاری زمان لیگ برتر را رعایت استانداردهای جهانی و گامی در جهت حرفه‌ای شدن دانست و افزود: طبق سالیان گذشته با توجه به اصرار برخی تیم‌ها مبنی بر اینکه برگزاری مسابقات در بعدازظهر هزینه‌های زیادی را در بردارد و مجبور می‌شوند برای اسکان تیم داوری دو روز هتل بگیرند ترجیح‌شان این بود که مسابقات ساعت 10 صبح انجام شود، اما از امسال به دنبال این هستیم که علاوه بر سطح کمی که در تعداد مطلوبی قرار داریم سطح کیفی مسابقات را نیز بالا ببریم و فکر می‌کنم این گام خیلی مناسبی است که مسابقات در یک زمان استانداردتر نسبت به همه جای دنیا برگزار شود.
وی در پایان درباره نبودن تیمی از تهران در لیگ برتر سال 99 گفت: در زمینه نداشتن تیم تهران در مسابقات لیگ برتر، هیئت استان تهران ضعیف عمل می‌کند و همانگونه که در فوتسال نمایندگانی دارد اگر هماهنگی و تلاش بیشتری کند می‌تواند نماینده‌های شایسته‌ای در فوتبال داشته باشد.
صوفی‌زاده: انتظار داشتیم تهران در لیگ‌ برتر فوتبال بانوان تیم داشته باشدجدیدترین خبرها و تحلیل‌های ایران و جهان را در کانال تلگرامی تسنیم بخوانید. (کلیک کنید)


این مطلب را برای دوستانتان هم ارسال کنید :