بیک‌لیک‌لی: زمان ریکاوری ما کم بود/ چگونه می‌شود روی عیسائیان یک خطا هم رخ ندهد؟

کد مطلب 6486 1399-08-17 15:26
زمان تقریبی مطالعه 2دقیقه
سرمربی تیم بسکتبال مهرام تهران گفت اعتراض کادر فنی این تیم به داوری دیدار با گروه بهمن، به خاطر خطاهایی بود که روی تینا عیسائیان گرفته نشد.

- اخبار ورزشی - نیکا بیک‌لیک‌لی پس از پیروزی تیم بسکتبال مهرام برابر گروه بهمن، به خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم گفت: شاگردانم از لحاظ بدنی آماده بودند، اما دو بازی پیاپی پس از 9 ماه سخت بود و با آسیب‌دیدگی شادی عبدالوند، توپ آوردن برای ما سخت بود. در دو کوارتر اول خوب بودیم، اما از کوارتر سوم اُفت تیم را دیدم و این امر نشان داد تجربه دو بازی پشت سر هم را نداریم، چون تیم‌های دیگر روز قبل از بازی به دلیل نیامدن حریفان‌شان استراحت کردند و فقط ما بازی کرده بودیم.
وی درباره اینکه بازی با ستاد ملی گاز تهران راحت به نظر می‌رسید و اینکه این تیم را با اختلاف شکست داده‌اند، اظهار داشت: با ستاد ملی گاز بازی کرده بودیم، اما زمان ریکاوری تیم ما کم بود و علاوه بر آسیب‌دیدگی شادی عبدالوند، شاگردان دیگرم نیز دچار مشکل شدند.
جدیدترین خبرها و تحلیل‌های ایران و جهان را در کانال تلگرامی تسنیم بخوانید. (کلیک کنید)
سرمربی تیم بسکتبال مهرام درباره علت اعتراض به داوری مسابقه بیان کرد: ما به داوری اعتراض داریم. اگرچه داوری کنترل شده و خوب بود، اما اعتراض ما به این بود که چون تینا عیسائیان بازیکنی قدرتمند است، چگونه در 40 دقیقه بازی، آنهم روی بازیکنی مانند او با مهارت و تکنیک حتی یک خطا هم گرفته نشد؟ متأسفانه زیر حلقه بسکتبال اتفاقاتی رخ می‌داد که او را عصبی می‌کرد. یعنی یک خطا روی بهترین ریباندر آسیا و یکی از بهترین گلزنان رخ نمی‌دهد؟ اما آیدا گل‌محمدی در هفت دقیقه پنج خطا می‌کند! یعنی هر دقیقه یک خطا از او گرفته‌اند!
خداحافظی رسمی عِلّی از بسکتبالبیک‌لیک‌لی با اشاره به خستگی شاگردانش تصریح کرد: تیم ما روز گذشته یک بازی انجام داد و خسته‌تر بود. در حالی که گروه بهمن به دلیل نیامدن حریف استراحت داشت. با این تفاسیر شرایط برای تیم ما سخت‌تر بود. برگزاری مسابقات به صورت نیمه‌متمرکز، آسیب‌هایی را از لحاظ کیفی به تیم‌ها وارد کرده است، اما بهترین راه برگزاری مسابقات در شرایط شیوع ویروس کرونا همینگونه بود و بهتر از این است که لیگ برگزار نشود.


این مطلب را برای دوستانتان هم ارسال کنید :