طائرپور: نمی‌دانم چرا اعضای تیم مهرام به داور اعتراض می‌کردند/ از بازیکنانم توقع بیشتری داشتم

کد مطلب 6487 1399-08-17 15:27
زمان تقریبی مطالعه 2دقیقه
طائرپور: نمی‌دانم چرا اعضای تیم مهرام به داور اعتراض می‌کردند/ از بازیکنانم توقع بیشتری داشتم

- اخبار ورزشی - پریناز طائرپور سرمربی تیم بسکتبال بانوان گروه بهمن در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم، درباره شکست تیمش برابر مهرام اظهار داشت: متأسفانه گلشید امیدیان سنتر تیم‌مان به بیماری کرونا مبتلا شد و در این بازی نتوانست شرکت کند. سه بازیکن دیگر هم که کرونا گرفته و خوب شده بودند، به دلیل اینکه حدود 15، 20 روز تمرین نداشتند، آماده نبودند. ما به همین خاطر دچار مشکل شده بودیم، اما با این وجود توانستیم به بازی برسیم. از طرفی چون اولین بازی تیم‌مان بود، شاگردانم حریف را دست‌کم گرفته بودند که باعث باخت‌مان شد. همچنین مسئله دیگر این بود که شوت‌های ما گل نمی‌شد.
وی درباره خداحافظی سعیده علّی اظهار داشت: از آنجایی که سعیده علّی ازدواج کرده و قرار است به خارج از کشور برود، از بسکتبال خداحافظی کرد. جای او در تیم ما خیلی خالی است و اگر مقابل مهرام بازی می‌کرد، مشکل‌مان حل می‌شد، چون توقعی که از شاگردانم داشتم را برآورده نکردند. واقعاً برایم عجیب بود که ابتدای مسابقه جوری بازی کردند که اختلاف زیاد شد، اما در ادامه بهتر بازی کردند و اختلاف کمتر شد.
سرمربی تیم بسکتبال بانوان گروه بهمن ادامه داد: حضور سعیده علّی در این مسابقه می‌توانست بسیار تأثیرگذار باشد و باید روی این مسئله بیشتر کار کنیم. در غیاب علّی سایر بازیکنان خیلی زحمت کشیدند، اما به احتمال قوی یک بازیکن پوینت خارجی به ترکیب تیم اضافه خواهیم کرد.
وی همچنین خاطر نشان کرد: آینا بهشتیان دو سال پیش برای تیم ما بازی می‌کرد و امسال هم به ترکیب تیم‌مان اضافه شده است. از او در این مسابقه راضی بودم، چون با وجود اینکه دو سال بازی نکرده بود و فرزند یک ساله‌ای دارد، در تمام تمرینات شرکت کرد و برای اولین بازی عملکرد خوبی داشت.
طائرپور در پایان از قضاوت داوران ابراز رضایت کرد و گفت: داوری خیلی خوب بود و من نمی‌دانم چرا تیم مقابل اعتراض می‌کرد، چون همه چیز خوب بود و اگر مسئله‌ای بود، ما هم اعتراض می‌کردیم.
خداحافظی رسمی عِلّی از بسکتبال 


این مطلب را برای دوستانتان هم ارسال کنید :