برپایی پویش مطالعاتی «کتاب خوب» بر محور کتاب «سلیمانی عزیز»

کد مطلب 6504 1399-08-17 19:39
زمان تقریبی مطالعه 2دقیقه

ایبنا/پویش مطالعاتی «کتاب خوب» با هدف ترویج فرهنگ کتاب‌خوانی و سبک زندگی سپهبد شهید حاج قاسم سلیمانی بر مبنای کتاب «سلیمانی عزیز» در حال برگزاری است.
در راستای ترویج فرهنگ کتابخوانی و همچنین زنده‌نگه‌داشتن یاد و خاطره سردار دل‌ها، سپهبد شهید حاج قاسم سلیمانی، پویش مطالعاتی «کتاب خوب» با محوریت کتاب «سلیمانی عزیز» دربازه زمانی ۳۰ مرداد ماه لغایت ۱۳ دی ماه ۱۳۹۹ از سوی انتشارات حماسه یاران برگزار می‌شودایبنا/پویش مطالعاتی «کتاب خوب» با هدف ترویج فرهنگ کتاب‌خوانی و سبک زندگی سپهبد شهید حاج قاسم سلیمانی بر مبنای کتاب «سلیمانی عزیز» در حال برگزاری است.
در راستای ترویج فرهنگ کتابخوانی و همچنین زنده‌نگه‌داشتن یاد و خاطره سردار دل‌ها، سپهبد شهید حاج قاسم سلیمانی، پویش مطالعاتی «کتاب خوب» با محوریت کتاب «سلیمانی عزیز» دربازه زمانی ۳۰ مرداد ماه لغایت ۱۳ دی ماه ۱۳۹۹ از سوی انتشارات حماسه یاران برگزار می‌شود.
کتاب «حماسه یاران» 50 روز پس از شهادت سردار سپهبد حاج قاسم سلیمانی منتشر شد و شامل خاطره‌هایی از همرزمان سردار سلیمانی درباره نوجوانی تا شهادت وی است. این کتاب به تازگی به چاپ بیست و یکم رسیده است.
علاقه‌مندان به شرکت در مسابقه، پس از خرید کتاب با تخفیف 20 درصدی، می‌توانند بر اساس یک کد اعتباری که روی کتاب درج شده است، در مسابقه شرکت کنند.
این طرح، دومین پویش بعد از پویش مطالعاتی  «تنها؛ زیر باران» (زندگینامه سردار شهید مهدی زین‌الدین) است که از سوی این انتشارات برگزار و اسامی برندگان آن اعلام شده است.
 

گفتنی است که امکان شرکت خانوادگی در این مسابقه کتابخوانی وجود دارد و افراد پس از مراجعه به سایت hamasehyaran.ir با درج کد ملی می‌توانند در این مسابقه شرکت کنند. این مطلب را برای دوستانتان هم ارسال کنید :