خلیفه: مطالبه فصل قبل فوتبالیست‌های بوشهر ۱۵۰ میلیون تومان است/ بهتر است مسابقات فوتبال بانوان بعدازظهر برگزار شود

کد مطلب 6540 1399-08-18 11:42
زمان تقریبی مطالعه 2دقیقه
خلیفه: مطالبه فصل قبل فوتبالیست‌های بوشهر ۱۵۰ میلیون تومان است/ بهتر است مسابقات فوتبال بانوان بعدازظهر برگزار شود

- اخبار ورزشی - زهره خلیفه با بیان این مطلب به خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم گفت: با رایزنی‌هایی که آقای محتشم رئیس هیئت استان انجام دادند اسپانسر خیلی خوب برای تیم بانوان پیدا شد و توانستیم تیم را در بوشهر نگه داریم و با قدرت بازیکنان مان در لیگ برتر شرکت کنند.
وی افزود: ما اگر در مسابقات شرکت نمی‌کردیم به لیگ دسته یک سقوط می‌کردیم بنابراین مجبور شدیم به کنگان منتقل شویم که اسپانسر خوبی هم بود، اما برای بازیکنان مشکل بود و ناراضی بودند به همین دلیل تلاش کردیم و با همکاری بازیکنان، رئیس هیئت و چند نفر از خیرین اسپانسر پیدا کردیم و تیم را در بوشهر نگه داشتیم.
سرمربی تیم فوتبال سارگل درباره شرایط تیمش اظهار داشت: روز چهارشنبه تست انجام داده و چند بازیکن خوب انتخاب شدند و باز هم یارگیری کرده و بازیکنان خوب را به ترکیب تیم اضافه می‌کنیم و برای حضور در لیگ برتر آماده می‌شویم.
وی ادامه داد: سارگل تیم خوبی است. تیم‌داری برای بانوان سخت است و من از اینکه تیم ما را حمایت می‌کنند، تشکر می‌کنم. ما هنوز قرارداد نبسته‌ایم و این تیم قبول کرد علاوه بر بستن قرارداد با بازیکنان مطالبات سال قبل را نیز پرداخت کند. قرارداد سال قبل مبلغ 150 میلیون تومان بود و امسال هم که هزینه‌های دیگری مثل ایفمارک و تست کرونا را نیز باید تقبل کنیم.
خلیفه درباره تغییر ساعت برگزاری مسابقات امسال لیگ برتر گفت: ساعت مسابقات را از ساعت 10 به 12 یا 13 تغییر داده‌اند که اگر مثل آقایان ساعت 16 برگزار شود خیلی بهتر است.
بازیکن تیم فوتبال بانوان سپاهان: امیرشقاقی مربی توانمندی است/ به آمادگی نسبی رسیده‌ایمقرعه‌کشی لیگ برتر فوتبال بانوان انجام شد 
جدیدترین خبرها و تحلیل‌های ایران و جهان را در کانال تلگرامی تسنیم بخوانید. (کلیک کنید)


این مطلب را برای دوستانتان هم ارسال کنید :