شعبانیان: از دست دادن ۱۰ امتیاز برتری در یک ست، اشتباه داوری است؟

کد مطلب 8124 1399-09-12 10:52
زمان تقریبی مطالعه 2دقیقه
سرمربی تیم والیبال بانوان پیکان می گوید: اشتباه داوری در مسابقه ما با ذوب‌آهن اصفهان وجود داشت، اما وقتی تیمی در یک ست برتری ۱۵ بر ۵ را از دست می‌دهد، به نظر شما اشتباه داوری است؟

- اخبار ورزشی - میترا شعبانیان در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم، درباره اعتراض فریبا صادقی سرمربی ذوب‌آهن به داوری مسابقه این دو تیم، اظهار داشت: اگر بخواهیم داوری را در نتیجه بازی موثر بدانیم، باید در شرایطی که مسابقه برابر و به پنج ست بکشد، چنین ادعایی کنیم، اما این بازی که به ست پنجم نرسید.
وی افزود: داوری اشتباه داشت و چند اشتباه هم به ضرر تیم ما بود و نه به نفع تیم ما، پس چنین چیزی صحت ندارد. اگر فیلم بازی هم دیده شود کاملا مشخص است که خیلی از خطاهایی که می‌گرفتند درست بود.
سرمربی تیم والیبال بانوان پیکان خاطرنشان کرد: وقتی تیمی در یک ست برتری 15 بر 5 را از دست می‌دهد، به نظر شما اشتباه داوری است؟ پس نمی‌توانیم همه تقصیرها را به گردن داوری بیندازیم، اما بچه‌های ما خیلی بهتر از ذوب‌آهن بازی کردند و مسلما تیم ما در این بازی برنده می‌شد و حتی اگر اشتباه نکرده و سرویس بیرون نمی‌زدیم می‌توانستیم 3 بر صفر پیروز شویم.
شعبانیان درخصوص رقابت با ذوب‌آهن گفت: آنها با نیت پیروزی آمده بودند، اما خیلی خوب آنالیز کرده بودیم، باشگاه هم از لحاظ روحی حمایت‌مان کرد. اصفهان نیز تیم منسجم و خوب و پرقدرتی دارد و شکست دادن این تیم کار خیلی سختی است، اما خوشبختانه توانستیم نتیجه بازی را به نفع خودمان تمام کنیم.
شعبانیان در پایان یادآور شد: تمام تلاش ما برای قهرمانی است. مسابقه با سایپا هم رقابت مهمی است، چون سایپا تیم پرمهره‌ترین تیم محسوب می‌شود.
نحوه راهیابی تیم‌ها به مسابقات والیبال قهرمانی جهان مشخص شدجدیدترین خبرها و تحلیل‌های ایران و جهان را در کانال تلگرامی تسنیم بخوانید. (کلیک کنید)


این مطلب را برای دوستانتان هم ارسال کنید :


پرفروش های امروز فروشگاهها

بیشتر بخوانید

قرعه‌کشی لیگ برتر هندبال بانوان انجام شد

مراسم اختتامیه لیگ‌برتر بسکتبال بانوان برگزار شد

مدیر یونانی تیم بسکتبال بانوان مهرام: بسکتبال بانوان ایران بازیکنان باتجربه‌ای دارد