متشرعی: برنامه‌ای برای گرفتن بازیکن خارجی نداریم/ نقاط ضعفی داریم که برطرف می‌کنیم

کد مطلب 8449 1399-09-17 10:27
زمان تقریبی مطالعه 2دقیقه
سرمربی تیم بسکتبال بانوان پالایش نفت آبادان گفت: مسابقه برابر شهرداری قزوین را خوب مدیریت کردیم اما نقاط ضعفی داریم که در مسابقات بعد برطرف می‌کنیم.

- اخبار ورزشی - شایسته مشترعی پس از پیروزی شاگردانش برابر تیم بسکتبال شورای شهر و شهرداری قزوین به خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم گفت: بازی تقریبا سبکی داشتیم و تیم شهرداری قزوین در استراحت بود و این شرایط خیلی خوبی را به وجود آورد تا در کنار تیمی بازی کنیم که روز اول بازی نداشت و شاگردانم باید انرژی خود را مدیریت می‌کردند. در کوارتر اول اختلاف امتیازی بوجود آمد و حریف ما خیلی خوب و تهاجمی شروع کرد و بازیکنانم بازی را خوب مدیریت کردند و از نیمه دوم بازی را به نفع تیم مان به پایان برسانیم.
وی افزود: ما بر طبق تمام لحظات بازی تمرین کرده بودیم و شرایطی که شاگردانم در تمرین تجربه کرده بودند را به آنها یادآوری کردم و شاگردانم هم طبق صحبت‌ها و بررسی مسائل روانی که در هر جلسه تمرینی با آنها مرور کرده بودیم به هدف خود فکر کرده و توانستند نتیجه مثبتی بگیرند.
جدیدترین خبرها و تحلیل‌های ایران و جهان را در کانال تلگرامی تسنیم بخوانید. (کلیک کنید)
سرمربی تیم بسکتبال بانوان پالایش نفت آبادان درخصوص بازیکن جوان ملی پوش شهرداری قزوین اظهار داشت: فاطمه آقازادگان، بازیکن مستعد و خوبی است که او را مهار کردیم، اما نقاط ضعفی هم داشتیم و هم روی همین نقاط کار می‌کنیم تا در بازی دور برگشت و مسابقات بعد دچار مشکل نشویم.
وی با بیان این مطلب که برنامه‌ای برای گرفتن بازیکن خارجی ندارد، خاطرنشان کرد: برنامه تیم پالایش نفت آبادان این بوده است که بازیکنان بومی خود را پرورش بدهد و از پتانسیل بازیکنان جوان مان بهترین استفاده را ببریم درحال حاضر برنامه‌ای برای گرفتن بازیکن خارجی نداریم، اما برنامه تمرینی مان قطعا تغییر خواهد کرد به اوج عملکردمان در دور برگشت خواهیم رسید.
متشرعی درخصوص نظارت بر بازی‌ها برای انتخاب بازیکنان مستعد گفت: پخش زنده مسابقات کمک شایانی به تیم‌ها می‌کند ما مسابقات را آنالیز می‌کنیم و من فرصت بیشتری برای ارزیابی و محک بازیکنان دارم تا برای اردوهای تیم ملی بهترین انتخاب را داشته باشیم.
تست کرونا 5 بازیکن تیم بسکتبال بانوان گرگان مثبت شد 


این مطلب را برای دوستانتان هم ارسال کنید :


پرفروش های امروز فروشگاهها

بیشتر بخوانید

قرعه‌کشی لیگ برتر هندبال بانوان انجام شد

مراسم اختتامیه لیگ‌برتر بسکتبال بانوان برگزار شد

مدیر یونانی تیم بسکتبال بانوان مهرام: بسکتبال بانوان ایران بازیکنان باتجربه‌ای دارد