دانش: شناختی از حریفان نداریم/ امیدوارم بچه‌ها به آمادگی کامل برسند

کد مطلب 8454 1399-09-17 11:53
زمان تقریبی مطالعه 2دقیقه
سرمربی تیم کبدی ساحلی بانوان گفت: این اولین دوره حضور ما در مسابقات ساحلی است و حریفان را نمی‌شناسیم.

- اخبار ورزشی - ماهرخ دانش در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم، در خصوص آغاز دور چهارم اردوی تیم کبدی ساحلی بانوان اظهار داشت: از شنبه بازیکنان وارد اردو شدند. در این مرحله 24 بازیکن از سراسر کشور از استان‌های اراک، قزوین، تهران، کرمانشاه، شیراز، البرز و سایر استان‌ها وارد اردو شدند.
وی در ادامه در خصوص آمادگی ملی‌پوشان تصریح کرد: در حال حاضر این بازیکنان از نظر آمادگی جسمانی 70 درصد آماده هستند  ولی از نظر تکنیکی و فنی به دلیل اینکه چند سال است تمرین نداشتند و در شرایط متوسط هستند. فعلا تمرینات به آنها داده می‌شود. این اردو بیشتر برای آماده سازی و شناسایی نفرات در پست‌های تخصصی و ارزشیابی مهارتی است و سعی می‌کنیم سازگاری ساختاری با ساحل را داشته باشند. این مرحله اردو 12 روزه خواهد بود.
سرمربی تیم کبدی ساحلی بانوان در خصوص شناخت از رقبا در بازی‌های ساحلی سانیای چین گفت: اطلاعات زیادی از رقبا نداریم و هرچه که می‌دانیم بیشتر از روی شنیده‌هاست. ما شنیدیم کره جنوبی از 7 ماه قبل تمرینات خود را آغاز کرده ولی اینها اخبار دقیق و موثقی نیست.
 دانش تاکید کرد: تمام تیم‌هایی که در مسابقات هستند برای ما یک حریف اصلی حساب می‌شوند. این اولین دوره حضور ما در مسابقات ساحلی است و حریفان را نمی‌شناسیم ولی با شناختی که از کبدی آسیا داریم، کره جنوبی، تایلند و هند از تیم‌های خوب خواهند بود.
وی در پاسخ به این سوال که آیا زمان کافی برای آمادگی ملی‌پوشان تا شروع بازی‌های ساحلی وجود دارد، گفت: به نظرم ما در این فرصتی که داریم، 4 تا 5 مرحله اردوی دیگر را می‌توانیم داشته باشیم و امیدوارم بچه‌ها در این زمان به آمادگی کامل برسند.
بندرعباس میزبان اردوی تیم ملی کبدی ساحلی مردان 
جدیدترین خبرها و تحلیل‌های ایران و جهان را در کانال تلگرامی تسنیم بخوانید. (کلیک کنید)


این مطلب را برای دوستانتان هم ارسال کنید :


پرفروش های امروز فروشگاهها

بیشتر بخوانید

قرعه‌کشی لیگ برتر هندبال بانوان انجام شد

مراسم اختتامیه لیگ‌برتر بسکتبال بانوان برگزار شد

مدیر یونانی تیم بسکتبال بانوان مهرام: بسکتبال بانوان ایران بازیکنان باتجربه‌ای دارد