حسن‌نایبی: شکست برابر ملی‌پوشان آبادان برای ما پیروزی است!/ شاگردانم منطقی بازی نکردند

کد مطلب 8455 1399-09-17 11:54
زمان تقریبی مطالعه 3دقیقه
سرمربی تیم بسکتبال بانوان شورای شهر و شهرداری قزوین گفت: فکر می‌کنم پیشرفت بازیکنان ما روز به روز بیشتر می‌شود و نتایج خوبی هم به دست می‌آوریم.

- اخبار ورزشی - افسانه حسن‌نایبی پس از شکست برابر پالایش نفت آبادان در مسابقه مهم هفته چهارم لیگ برتر بسکتبال بانوان به خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم گفت: تیم ما شاکله جوانی دارد و میانگین سنی تیم من 23 سال است و کوارتر اول و دوم خیلی قشنگ بازی کردند و توانمندی خود را در تکنیک و مهارت نشان دادند، اما در نیمه دوم مسابقه به تجربه ملی پوشان پالایش نفت آبادان باختیم وگرنه تیم ما تمرینات مستمری داشته و خیلی پیشرفت کرده است. به عبارت بهتر از ابتدای فصل پیشرفت کرده و توانمندی خود را نشان داده است، با این وجود بازی بسکتبال است و همیشه یک تیم برنده و یک تیم بازنده است و من فکر می‌کنم چون چند بازیکن جوان من توانستند در مقابل تیمی که شاکله‌اش ملی‌پوش است بازی خوبی را ارائه دهند، بازی را نباختیم این بازی برای ما برد محسوب می‌شود.
وی ادامه داد: نقاط ضعفی هم داشتیم. ما برخی تکنیک و تاکتیک‌های دفاعی را در تمرینات کار کرده بودیم، اما چون شاگردانم جوان هستند خیلی احساساتی عمل کرده و بیشتر با هیجان خود بازی می‌کنند و برای کنترل هیجانات خود و بازی منطقی به تجربه بازی نیازمند هستند. با توجه به این موضوع ما این فصل ممکن است برخی بازی‌ها را واگذار کنیم، اما مسابقات در نهایت برای ما توام با پیروزی است.
سرمربی تیم شورای شهر و شهرداری قزوین با اشاره به اینکه برای بازیکن سازی بسکتبال تلاش می‌کند، خاطرنشان کرد: نگاه من بازیکن سازی است. فاطمه آقازادگان، مبینا مشهدی، محدثه قسمی و رقیه نجفی از بازیکنان خوب تیم ما هستند. در بازی قبل به رقیه نجفی، سانتر تیم مان بازی نداده بودیم اما در این مسابقه درخشید و همین درخشش بازیکنان برای من کافی است. البته سطح بسکتبال تیم ما در اینجا ختم نمی‌شود و حتما روی نقاط ضعف مان کار می‌کنیم تا بازی های خوبی را در آینده بتوانیم ارائه کنیم و دور برگشتی هم وجود دارد و فکر می‌کنم پیشرفت بازیکنان ما روز به روز بیشتر می‌شود و نتایج خوبی هم به دست می‌آوریم.
لیگ برتر بسکتبال بانوان| پیروزی تیم سرمربی تیم ملی برابر شورای شهر قزوین 
جدیدترین خبرها و تحلیل‌های ایران و جهان را در کانال تلگرامی تسنیم بخوانید. (کلیک کنید)


این مطلب را برای دوستانتان هم ارسال کنید :


پرفروش های امروز فروشگاهها

بیشتر بخوانید

قرعه‌کشی لیگ برتر هندبال بانوان انجام شد

مراسم اختتامیه لیگ‌برتر بسکتبال بانوان برگزار شد

مدیر یونانی تیم بسکتبال بانوان مهرام: بسکتبال بانوان ایران بازیکنان باتجربه‌ای دارد