احمدی: مخالف حذف دور سوم لیگ برتر والیبال هستیم

کد مطلب 8461 1399-09-17 13:19
زمان تقریبی مطالعه 2دقیقه
احمدی: مخالف حذف دور سوم لیگ برتر والیبال هستیم

- اخبار ورزشی - اورانوس احمدی با بیان این مطلب به خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم گفت: در هیئت استان تهران با باشگاه صحبت کردم. ما با حذف مرحله سوم مسابقات لیگ برتر مخالف هستیم چون یکی از بزرگترین مشکلات ما این است که در دور رفت مقابل تیم شورای شهر و شهرداری قزوین شکست خوردیم و امکان جبران این شکست در دور برگشت وجود داشت.
وی با تاکید بر این موضوع که در دور برگشت امکان قطعی شدن نتیجه وجود دارد، افزود: در دور سوم مسابقات می‌توانیم نتیجه را قطعی کنیم و به همین جهت اعلام کردیم که مخالف چنین تصمیم گیری هستیم.
سرمربی تیم والیبال بانوان اکسون همچنین از پاسخ فدراسیون برای اجرایی کردن طرح جدیدی جهت جلوگیری از این متضرر شدن هر دو تیم اظهار داشت: مسئولان فدراسیون پاسخ دادند برنامه جدیدی را اجرا می‌کنیم به عبارت بهتر پاسخ آنها این است که اگر با این تصمیم مشکلی برای تیمی ایجاد شود فکر جدیدی خواهیم کرد.
وی ادامه داد: تکلیف سایر تیم‌ها تقریبا مشخص است فقط تکلیف تیم ما با شورای شهر و شهرداری قزوین مشخص نیست و فقط با برگزاری رقابت بین تیم ما و قزوین مشخص می‌شود کدام تیم به مرحله بعد صعود خواهد کرد.
لیگ برتر والیبال بانوان| پیکان از ذوب‌آهن عبور کرد 
جدیدترین خبرها و تحلیل‌های ایران و جهان را در کانال تلگرامی تسنیم بخوانید. (کلیک کنید)


این مطلب را برای دوستانتان هم ارسال کنید :


پرفروش های امروز فروشگاهها

بیشتر بخوانید

قرعه‌کشی لیگ برتر هندبال بانوان انجام شد

مراسم اختتامیه لیگ‌برتر بسکتبال بانوان برگزار شد

مدیر یونانی تیم بسکتبال بانوان مهرام: بسکتبال بانوان ایران بازیکنان باتجربه‌ای داردچرا برخی از طرح‌های زنانه در مجلس دهم خط قرمز بودند؟/ توضیح پروانه سلحشوری

قانع: در هندبال بانوان، مدعی قهرمانی هستیم

چراغی: برای پیشرفت باید در ۴۰ هفته از سال در مسابقات بین المللی باشیم/ مربیان تنیس بازیکن پروری نمی‌کنند