صادقیان قهرمان تفنگ بادی جوانان در مسابقات مصر شد

کد مطلب 8648 1399-09-19 22:58
زمان تقریبی مطالعه 2دقیقه
با برگزاری مسابقات آزاد بین‌المللی تیراندازی مصر، آرمینا صادقیان در رشته تفنگ بادی جوانان موفق به کسب مقام قهرمانی شد.

- اخبار ورزشی - به گزارش خبرگزاری تسنیم و به نقل از روابط عمومی فدراسیون تیراندازی، رقابت‌های آزاد بین‌المللی مصر امروز در بخش تفنگ بادی دختران جوان با حضور 51 ورزشکار دنبال شد که در نهایت آرمیناصادقیان تنها نماینده کشورمان در این ماده توانست با پشت سر گذاشتن حریفان قدرتمند خود به مقام قهرمانی دست یابد. در این بخش تیراندازان کشورهای هندوستان و اوکراین به مقام دوم و سومی دست یافتند.
این در حالی است که در رشته تفنگ بادی آقایان بزرگسال، مهیار صداقت و پوریا نوروزیان دو نماینده شایسته کشورمان در مرحله مقدماتی با قرارگرفتن در جایگاه‌های چهارم و ششم راهی فینال شدند و دیگر نماینده کشورمان امیرمحمد نکونام با قرار گرفتن در جایگاه دوازدهم به کار خود پایان داد.در این ماده 67 تیرانداز حضور داشتند.
مرحله مقدماتی تفنگ بادی بانوان بزرگسال نیز با حضور 40 تیرانداز پیگیری شد که در پایان نجمه خدمتی با کسب بالاترین امتیاز به عنوان نفر اول راهی فینال شد و فاطمه کرم زاده نیز به عنوان نفر ششم جواز حضور در فینال را دریافت کرد.
این مسابقات فردا 20 آذرماه در بخش تپانچه بادی آقایان و بانوان پیگیری می‌شود و در روزجمعه، 21 آذر فینال دو بخش تفنگ و تپانچه بادی آقایان و بانوان بزرگسال برگزار خواهد شد.
طبق توافق نمایندگان کشورها در جلسه فنی این رقابت‌ها تصمیم بر این شد که از هر کشور دو تیرانداز جواز حضور در فینال را داشته باشند.
مسابقات آزاد تیراندازی بین‌المللی مصر از 19 تا 21 آذرماه در رشته‌های تفنگ و تپانچه بادی آقایان و بانوان با حضور 220 ورزشکار از 17کشور دنیا به صورت آنلاین درحال برگزاری است.
حضور نمایندگان تفنگ و تپانچه ایران در مسابقات بین‌المللی مصر 


این مطلب را برای دوستانتان هم ارسال کنید :


پرفروش های امروز فروشگاهها

بیشتر بخوانید

قرعه‌کشی لیگ برتر هندبال بانوان انجام شد

مراسم اختتامیه لیگ‌برتر بسکتبال بانوان برگزار شد

مدیر یونانی تیم بسکتبال بانوان مهرام: بسکتبال بانوان ایران بازیکنان باتجربه‌ای دارد