قهرمانی: بازی مجدد درصورتی است که ما هم قبول کنیم/ داوری به ضرر تیم ما بود

کد مطلب 9728 1399-09-27 19:35
زمان تقریبی مطالعه 2دقیقه
قهرمانی: بازی مجدد درصورتی است که ما هم قبول کنیم/ داوری به ضرر تیم ما بود

- اخبار ورزشی - اکرم قهرمانی با بیان این مطلب به خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم گفت: از شاگردانم راضی هستم اگرچه مقابل اکسون شکست خوردیم، اما بازیکنانم خیلی بهتر، روان تر و هماهنگ تر از دور رفت بازی کردند.
وی افزود: در ست دوم می‌توانستیم پیروز شویم، اما برخی موارد اشتباهات ریز داوری روند بازی را تغییر می‌دهد و در این ست اشتباه کوچک داوری باعث شد نتیجه را از دست دهیم.
سرمربی تیم والیبال بانوان شورای شهر و شهرداری قزوین درخصوص داوری مسابقه برابر تیم اکسون اظهار داشت: در مسابقه برابر اکسون داوری خوب نبود. داور دوم را برای کارورزی آورده بودند و هیچ کار مفیدی انجام نمی‌داد و روند داوری از دست داوران خارج شد و هیچ کنترلی روی بازی نداشت که هم مربیان و هم بازیکنان را عصبی کرد.
وی با بیان این مطلب که داوری به ضرر هر دوتیم بود، خاطرنشان کرد: داوری به ضرر هر دو تیم بود و نمی‌توانیم بگوئیم فقط به ضرر تیم اکسون بوده است اما داوری بد بود و بازی به تنش کشیده شد و از نظر روانی بازیکنان و مربیان به هم ریخته بودند.
قهرمانی با واکنش به صحبت‌های احمدی، سرمربی تیم والیبال بانوان اکسون که خواستار بازی مجددی شده است، گفت: داوری یکطرفه و به نفع تیم ما و به ضرر اکسون نبود و بازی مجدد با اکسون در شرایطی است که ما هم قبول کنیم چون ما خودمان هم به داوری معترض بودیم. از طرفی صعود هر تیمی با این بازی مشخص می‌شد و کمیته داوران باید روی این مسئله حساسیت بیشتری نشان می‌داد و دو داور قوی می‌گذاشتند تا تیم‌ها تمرکزشان را روی کارشان می‌گذاشتند نه داوری.
لیگ برتر والیبال بانوان| جدال آسان پیکان و ذوب‌آهن با رقبامسابقه والیبال بانوان شهرداری قزوین و سایپای تهران به روایت تصاویر 


این مطلب را برای دوستانتان هم ارسال کنید :


پرفروش های امروز فروشگاهها

بیشتر بخوانید

قرعه‌کشی لیگ برتر هندبال بانوان انجام شد

مراسم اختتامیه لیگ‌برتر بسکتبال بانوان برگزار شد

مدیر یونانی تیم بسکتبال بانوان مهرام: بسکتبال بانوان ایران بازیکنان باتجربه‌ای داردچرا برخی از طرح‌های زنانه در مجلس دهم خط قرمز بودند؟/ توضیح پروانه سلحشوری

قانع: در هندبال بانوان، مدعی قهرمانی هستیم

چراغی: برای پیشرفت باید در ۴۰ هفته از سال در مسابقات بین المللی باشیم/ مربیان تنیس بازیکن پروری نمی‌کنند