عیسائیان: برای کمک به ایران، دعوت تیم ملی را پذیرفتم/ نشان دادم بدون آسیب‌دیدگی همان بازیکن همیشگی هستم

کد مطلب 10521 1399-10-08 09:26
زمان تقریبی مطالعه 2دقیقه
بازیکن تیم بسکتبال بانوان مهرام گفت: در مسابقه مقابل گروه بهمن نشان دادم اگر پایم آسیب‌دیدگی نداشته باشد همان تینای همیشگی هستم.

- اخبار ورزشی - تینا عیسائیان به خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم گفت: مسابقه برابر گروه بهمن خوب بود و با عملکردم نشان دادم که اگر پایم آسیب دیدگی نداشته باشد همان تینای همیشگی هستم.
وی درخصوص مسابقه برابر نارسینای تهران در هفته هشتم لیگ برتر که با وجود آسیب دیدگی با پای لنگان بازی کرد، اظهار داشت: در آن بازی آسیب دیدگی‌ام شدیدتر شده بود، اما از آنجایی که دوست دارم تیمم همیشه پیروز و قهرمان شود برای کمک به تیمم این کار را انجام دادم که خیلی کمک کردم و نگذاشتم فاصله امتیازی بیشتر شود.
بازیکن تیم بسکتبال مهرام تهران از بهبود آسیب دیدگی‌اش خبر داد و افزود: آسیب دیدگی پایم کاملا برطرف شده و آماده تر از همیشه برای جنگ و دفاع از تیمم هستم.
مربی یونانی تیم بسکتبال بانوان مهرام: بسکتبال بانوان ایران بازیکنان باتجربه‌ای دارد 
ملی‌پوش بسکتبال ایران همچنین دلیل پذیرفتن دعوت به تیم ملی بسکتبال سه نفره را کمک به ایران دانست و ادامه داد: به تیم ملی بسکتبال سه نفره دعوت شدم و اردوهای آمادگی‌مان از ماه بعد آغاز می‌شود و چون به حضور من احتیاج داشتند به تیم ملی پیوستم. البته قبل از این به اردوی تیم ملی دعوت شده بودم، اما خودم نخواستم به ملی‌پوشان ملحق شود و حالا چون دوست دارم به ایران کمک کنم، دعوت تیم ملی را پذیرفتم.
وی به تمرینات متفاوت مربی یونانی اشاره و خاطرنشان کرد: نیکا بیک‌لیک‌لی مربی خیلی خوب است، اما کاترینا مربی جدید در کنار ایشان خیلی به تیم مهرام کمک کرد و توانستند تیم را جمع کرده و با تمرینات خیلی خوب مان توانستیم عملکرد خیلی خوبی را در این بازی داشته باشیم.
جدیدترین خبرها و تحلیل‌های ایران و جهان را در کانال تلگرامی تسنیم بخوانید. (کلیک کنید)


این مطلب را برای دوستانتان هم ارسال کنید :


پرفروش های امروز فروشگاهها

بیشتر بخوانید

قرعه‌کشی لیگ برتر هندبال بانوان انجام شد

مراسم اختتامیه لیگ‌برتر بسکتبال بانوان برگزار شد

مدیر یونانی تیم بسکتبال بانوان مهرام: بسکتبال بانوان ایران بازیکنان باتجربه‌ای داردچرا برخی از طرح‌های زنانه در مجلس دهم خط قرمز بودند؟/ توضیح پروانه سلحشوری

قانع: در هندبال بانوان، مدعی قهرمانی هستیم

چراغی: برای پیشرفت باید در ۴۰ هفته از سال در مسابقات بین المللی باشیم/ مربیان تنیس بازیکن پروری نمی‌کنند