قایق بانوی پارالمپیکی بالاخره از گمرک ترخیص شد

کد مطلب 10605 1399-10-08 19:18
زمان تقریبی مطالعه 2دقیقه
قایق بانوی پارالمپیکی بالاخره از گمرک ترخیص شد

- اخبار ورزشی - به گزارش خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم، هادی رضایی سرپرست کاروان اعزامی به بازی‌های پارالمپیک 2020 توکیو و محمد تابع دبیر اجرایی کمیته ملی پارالمپیک در نشست خبری که روز 28 آبان ماه داشتند، از ترخیص نشدن قایق شهلا بهروزی‌راد بانوی ملی‌پوش پاراکانوی کشورمان که سهمیه را نیز کسب کرده و یکی از امیدهای کسب مدال در توکیو است، خبر دادند.
بهروزی‌راد نیز 2 آذر ماه با ابراز ناراحتی از این موضوع به خبرگزاری تسنیم گفت: «من با همین قایقی که الان در گمرک مانده، در مسابقات قهرمانی جهان در مجارستان شرکت کردم و صاحب مدال برنز و سهمیه پارالمپیک شدم. شرکت سازنده این شرکت پس از این مدال‌آوری تصمیم گرفت که آن را به من هدیه بدهد. در واقع 50 درصد تخفیف داد و کمیته ملی پارالمپیک هم مابقی پول را پرداخت کرد تا این قایق در اختیار من باشد. این قایق به ایران ارسال شد، اما متاسفانه در گمرک مانده و نزدیک به سه ماه است که هنوز ترخیص نشده است. به نظرم مسئولان گمرک باید یکسری شرایط خاص برای ورزشکاران در نظر بگیرند.  قایقی که قرار است در پارالمپیک 2020 پارو بزنم، الان گمرک مانده و به من تحویل داده نشده تا بتوانم با آن تمرین کنم، آن هم در حالی که کمتر از 10 ماه به آغاز پارالمپیک زمان باقی مانده است. درخواستم از ریاست و مسئولان گمرک این است که شرایطی فراهم شود تا زودتر به قایق دسترسی پیدا کنم و بتوانم تمریناتم را با آن انجام بدهم.»
موضوع ماندن قایق بهروزی‌راد از آن زمان به بعد یکی این سوژه‌های رسانه‌ای شد؛ تا اینکه بالاخره با پیگیری‌های لازم از سوی مسئولان و همچنین همکاری گمرک، این قایق پس از 5 ماه، بعدازظهر امروز (سه‌شنبه) ترخیص شد تا بانوی ملی‌پوش پاراکانوی کشورمان با قایق استاندارش تمرین کند و آماده حضور در پارالمپیک 2020 توکیو شود.
پیشنهادی به کمیته ملی پارالمپیک برای زنده نگه‌داشتن یاد گلبارنژاد در پارالمپیک 2020 


این مطلب را برای دوستانتان هم ارسال کنید :


پرفروش های امروز فروشگاهها

بیشتر بخوانید

قرعه‌کشی لیگ برتر هندبال بانوان انجام شد

مراسم اختتامیه لیگ‌برتر بسکتبال بانوان برگزار شد

مدیر یونانی تیم بسکتبال بانوان مهرام: بسکتبال بانوان ایران بازیکنان باتجربه‌ای داردچرا برخی از طرح‌های زنانه در مجلس دهم خط قرمز بودند؟/ توضیح پروانه سلحشوری

قانع: در هندبال بانوان، مدعی قهرمانی هستیم

چراغی: برای پیشرفت باید در ۴۰ هفته از سال در مسابقات بین المللی باشیم/ مربیان تنیس بازیکن پروری نمی‌کنند