1402\01\12 14:28:00


آماده‌سازی ۹۳ بوستان منطقه ۸ برای روز طبیعت

شهردار منطقه ۸ تهران از آماده‌سازی ۹۳ بوستان سطح منطقه برای میزبانی از شهروندان و روزه‌داران در روز طبیعت خبر داد.

فاطمه تنهایی، شهردار منطقه ۸ تهران در گفت‌وگو با خبرنگار مهر از آماده سازی کامل پارک‌ها و بوستان‌های سطح برای پذیرایی از شهروندان در روز طبیعت خبر داد و گفت: عوامل خدمات شهری شهرداری منطقه ۸ برای ارائه خدمات مطلوب و مناسب به گردشگران و شهروندان در روز طبیعت در بوستان‌های نواحی سه‌گانه هماهنگی‌های لازم را انجام داده‌اند تا خدمات شهری مناسبی به شهروندان ارائه شود و شهروندان و روزه داران می‌توانند در روز طبیعت روزه خود را در بوستان‌ها افطار کنند.

شهردار منطقه ۸ با اشاره به تعداد بوستان‌های این منطقه افزود: این منطقه دارای ۹۳ بوستان است که بزرگترین آن با مساحت حدود ۴۶ هزار و ۵۰۰ مترمربع در ناحیه دو کوچک‌ترین آن در ناحیه سه منطقه ۸ قرار گرفته است. وی ادامه داد: پارک‌های سطح محدوده در چند روز گذشته پاکسازی شده و سطل‌های زباله به کیسه‌های نایلونی تجهیز شد تا شهروندان عزیز در جمع آوری زباله‌های خود دچار مشکل نشوند. تنهایی با اشاره به اقدامات انجام شده در طرح استقبال از بهار و بهار جان‌ها گفت: شهرداری منطقه از ۱۵ اسفند ماه سال گذشته علاوه بر گل‌کاری ۸۰ نقطه از سطح منطقه و احداث ۱۵۰۰ متر مربع فرش گل در میدان و بوستان همه تلاش خود را در راستای ایجاد فضایی برای میزبانی از شهروندان و روزه‌داران انجام داده است.

تبلیغات
چاه ارت - اعلام حریق
چاه ارت - اعلام حریق

کالای برق لِنا - LENA با سابقه ای درخشان در صنعت برق کشور و در زمینه ی تامین کالای برق,اجرای پروژه های الکتریکال و هوشمند سازی برق ساختمان فعالیت میکند.

شهردار منطقه ۸ با اعلام خبر اقدامات و هماهنگی‌های لازم برای تعمیر و نظافت سرویس‌های بهداشتی بوستان‌ها، آمادگی جهت اطفا حریق احتمالی گفت: تهیه کیسه‌های زباله و بروشور جهت توزیع بین شهروندان، آماده باش کارگران و نگهبانان، کنترل و نظارت و تأمین روشنایی بوستان‌ها، رفع عیوب آبخوری‌های پارکی، رفع نواقص و تأمین ایمنی وسایل بازی کودکان و وسایل بدنسازی پارکی و رفع عیوب کفپوش زمین بازی کودکان و … بخشی از اقدامات گرفته است. وی در پایان از تمهیدات لازم برای پذیرایی و ارائه خدمات به شهروندان در روز طبیعت خبر داد و گفت: طبق پیش بینی‌های انجام شده همه عوامل خدمات شهری این منطقه قبل و بعد از این روز در خدمت شهروندان خواهند بود.. .


بازنشر از : مهر

شهرداری تهران

شهرداری منطقه 8

روز طبیعت