1402\01\12 17:43:49


استقرار آتش‌نشانان در ۱۷۵ نقطه در روز طبیعت. حضور تیم غواصی در اطراف دریاچه خلیج فارس

سخنگوی سازمان آتش‌نشانی تهران از استقرار آتش‌نشانان در ۱۷۵ نقطه در بوستان‌ها و تفرجگاه‌های اصلی و بزرگ خبر داد و گفت: ۴۰۰ آتش نشان در این استقرارها حضور دارند.

جلال ملکی در گفت‌وگو با خبرنگار مهر با اشاره به تمهیدات سازمان آتش‌نشانی شهرداری تهران برای روز طبیعت گفت: علاوه بر اینکه تمام ۱۳۴ ایستگاه آتش نشانی تهران در آماده باش کامل هستند، استقرارهایی در ۱۷۵ نقطه در بوستان‌ها و تفرجگاه‌های اصلی و بزرگ تهران با استفاده از ۹۸ دستگاه خودروی سنگین، ۴۰ دستگاه خودروی سبک و ۳۵ دستگاه موتورسیکلت در نظر گرفته شده است.

سخنگوی سازمان آتش‌نشانی تهران خاطرنشان کرد: همچنین اکیپ‌هایی نیز بصورت پیاده در برخی مناطق که دسترسی خودرو به آنجا دشوار است، در نظر گرفته شده است. وی با بیان اینکه تیم غواصی سازمان آتش نشانی نیز در اطراف دریاچه خلیج فارس مستقر خواهد بود، اظهار کرد: این استقرارها که ۴۰۰ آتش نشان در آن حضور خواهند داشت از ساعات اولیه روز آغاز و تا زمان حضور شهروندان در آن نقاط ادامه خواهد داشت. سخنگوی سازمان آتش‌نشانی تهران تصریح کرد: تعدادی از مدیران ارشد عملیات نیز در همین زمان مشغول گشت زنی و سرکشی به همکاران خواهند بود.

ملکی در پایان گفت: از هموطنان گرامی تقاضا دارم از روشن کردن آتش در بوستان‌ها خودداری کنند. مراقب کودکان خود باشند و از پارک نامتعارف خودروها که مانع حرکت خودروهای امدادی می‌شود خودداری کنند.. .


بازنشر از : مهر

آتش نشانی

جلال ملکی

روز طبیعت