شهرداری تهران علیرضا زاکانی شهردار تهران شهردار تهران درباره اقدامات صورت گرفته در حوزه ساخت مسکن در سال گذشته و

1402\01\14 05:07:53


برنامه شهرداری تهران برای ساخت مسکن در سال جاری

شهردار تهران درباره اقدامات صورت گرفته در حوزه ساخت مسکن در سال گذشته و برنامه‌های قرارگاه مسکن در سال جاری توضیحاتی داد.

علیرضا زاکانی شهردار تهران در گفت‌وگو با خبرنگار مهر، با اشاره به برنامه شهرداری تهران برای ساخت مسکن در سال جاری گفت: شهرداری تهران بنا نیست مسکن به شهروندان تحویل دهد بلکه تسهیلات لازم برای این امر را ایجاد می‌کند.

تبلیغات
فروش چراغ ریسه سیم و کابل و کلید و پریز
فروش چراغ ریسه سیم و کابل و کلید و پریز

لاله زار24 ارائه محصولات برق و روشنایی ساختمان از قلب بازار لاله زار برای سراسر کشور است.

وی با اشاره به برنامه سازمان نوسازی برای ساخت مسکن در شهر تهران گفت: سازمان نوسازی شهر تهران در حال ساخت ۳۲ هزار واحد مسکونی برای شهرداری تهران است. زاکانی با تاکید بر اینکه تنها ناظر بر شهرداری تهران عمل نمی‌کنیم، گفت: در سال جاری ناظر به ایجاد تسهیلات برای ساخت و ساز مسکن شهروندان و ایجاد زمینه رونق حوزه مسکن هستیم و اقداماتی صورت می‌گیرد. شهردار تهران ادامه داد: در سال ۱۴۰۰ حدود ۶ هزار پروانه ساختمانی صادر شده بود اما توانستیم در سال گذشته این عدد را به ۸ هزار و ۶۰۰ پروانه برسانیم.

شهردار تهران درباره کلنگ‌های صورت گرفته در سال گذشته اظهار کرد: کلنگ زنی‌هایی که شهرداری تهران انجام داد ناظر بر مجتمع سازی‌هایی بوده است که سازمان نوسازی انجام داده و این کار آغاز شده و ساختمان‌ها در حال ساخت هستند.. .


بازنشر از : مهر

شهرداری تهران

علیرضا زاکانی

شهردار تهرانقفسه فلزی - قفسه انبار