1402\01\12 17:43:50


بزرگترین پرچم ایران به اهتزاز درآمد

بزرگترین پرچم کشور بر مرتفع‌ترین برج پرچم خاورمیانه به اهتزاز درآمد.

سید محمدحسین حجازی مدیر عامل منطقه فرهنگی و گردشگری عباس آباد در جشن ملی پرچم (بزرگداشت روز جمهوری اسلامی ایران) که عصر امروز - ۱۲ فروردین ۱۴۰۲ - با حضور شهردار تهران، وزیر امور خارجه کشور، رئیس شورای شهر تهران، استاندار تهران و جمعی از مدیران شهری، نمایندگان مجلس و سفرای کشورهای خارجی برگزار شد، اظهار کرد: اراضی عباس آباد هر ساله روز ۱۲ فروردین، سالروز پایه گذاری ایران را مناسبتی برای گرامیداشت این دستاورد ملت می‌داند که هم‌اکنون هم افتخار میزبانی از رؤسا و نمایندگان کشورها را در نهمین سال جشن ملی پرچم داریم.

وی افزود: در این مراسم بزرگترین پرچم کشور بر مرتفع‌ترین برج پرچم خاورمیانه در یکی از مردمی‌ترین محیط‌های کشور به اهتزاز در خواهد آمد تا نماد شکوه، حرکت و اوج گیری ایران و مردمش باشد. حجازی ادامه داد: در سالروز همه پرسی باشکوه نظام جمهوری اسلامی باید تاکید کرد که پیشرفت و اقتدار ایران با حضور و مشارکت مردم در عرصه‌های مختلف محقق می‌شود. مدیر عامل منطقه فرهنگی و گردشگری عباس آباد اضافه کرد: رهبر فرزانه انقلاب در مسیری که امسال برای حرکت کشور ترسیم کردند آن را مبنایی برای سرعت دادن به تحول و دگرگونی دانستند و بر استفاده از ظرفیت‌های درونی و بیرونی کشور تاکید کردند.

وی عنوان کرد: مجموعه فرهنگی و گردشگری عباس آباد تلاش خواهد کرد تا ظرفیت‌های گردشگری خود را در راستای تعامل و استفاده از دیپلماسی شهری توسعه دهد و از همه سفرا برای بهره گیری از این ظرفیت و تعامل سپاسگزارم.. .


بازنشر از : مهر

علیرضا زاکانی

شهردار تهران

روز جمهوری اسلامی