جانبازان و ایثارگران شهدا قوه قضاییه جمعی از جانبازان و رزمندگان در نامه‌ای به رئیس قوه قضائیه خواستار برخورد قاط

1401\05\23 06:26:07


درخواست جمعی از جانبازان برای برخورد با توهین‌کنندگان به شهدا

جمعی از جانبازان و رزمندگان در نامه‌ای به رئیس قوه قضائیه خواستار برخورد قاطع با معاندین و هنجار شکنان و توهین‌کنندگان به ساحت مقدس شهدا و جانبازان انقلاب و مدافعین حرم شدند.

در بخشی از نامه جانبازان به رئیس قوه قضائیه آمده است: با دردمندی و با صدای خس‌خس نفس‌های آخرمان به عنوان تکلیفی الهی در میدان مبارزه با آفت‌های انقلاب از شما به عنوان دادرس و مجری عدالت تقاضای عاجزانه داریم برخوردی قاطع از نوع برخورد پیامبر اکرم با «مرجفون و منافقین» چمبره زده بر همه ماحصل شهادت‌ها مانند سردار شهید همدانی و رشادت‌ها و جانبازی‌های مردان شرف و غیرت به عمل آورید و با افعی رشد یافته در بستر این انقلاب یعنی معاندین و هنجارشکنان و توهین‌کنندگان به ساحت مقدس شهدا و جانبازان انقلاب و مدافعین حرم که مصداق واقعی منافقین و مرجفون را تداعی می‌کنند برخوردی قاطع و پیامبرگونه به عمل آورده و با محاکمه آنها در دادگاه صالحه انقلاب و مجازات شدید این عهدشکنان مرهمی بر دل‌های دردمندان جانبازانی بنمایید که در هر لحظه زندگی سراسر رنج و عذاب خود هر روزه به شهادت می‌رسند.

باشد که از برکت اقدام قاطعانه شما حریم انقلاب از هنجارشکنی و بی حرمتی و توهین‌های معاندین و منافقین زمانه در امان باقی بماند. ما ایثارگران ضمن تجدید میثاق با امام راحل و جانشین برحقش امام خامنه‌ای و قدردانی از مجاهدت بزرگ مردانی که در پاسداری از حریم اهل‌بیت و دفاع از امنیت و اقتدار کشور جان خود را در طبق اخلاص نهاده‌اند امیدواریم با قاطعیت وجودی شما استحکام هرچه بیشتر پایه‌های انقلاب را موجب شود و شمشیر عدالت قضا به عنوان ضمانت اجرایی و نگهدارنده انقلاب بر گردن این خیانتکاران به آرمان‌های امام و انقلاب فرود آید.. .


بازنشر از : مهر

جانبازان و ایثارگران

شهدا

قوه قضاییهپیش بینی قیمت روز دلار طلا و خودرو