1402\01\12 17:43:55


ملت ایران افتخارات بزرگی را با پرچم ایران رقم زده اند

سخنگوی وزارت امور خارجه با بیان اینکه ملت ایران ۴۴ سال عزت مندانه همچنان آیرن پرچم را در دست دارند گفت: آنان افتخارات بزرگی را در این کشور رقم زده اند.

به گزارش خبرنگار مهر ناصر کنعانی سخنگوی وزارت امور خارجه در جشن ملی پرچم (بزرگداشت روز جمهوری اسلامی ایران) که عصر امروز - ۱۲ فروردین ۱۴۰۲ - با حضور شهردار تهران، وزیر امور خارجه کشور، رئیس شورای شهر تهران، استاندار تهران و جمعی از مدیران شهری، نمایندگان مجلس و سفرای کشورهای خارجی برگزار شد، اظهار کرد: سالی که پشت سرگذاشتیم در حوزه سیاست خارجی و روابط خارجی به رغم مصائبی که دشمنان سعی کردند برای ملت ایران ایجاد کنند، سالی پرتوفیق بود.

وی افزود: تلاش دشمنان بر این بود که آخرین ماه‌های سال را به تلخی برای مردم رقم بزنند اما ملت ما با هوشیاری و درایت تحت زعامت مقام معظم رهبری خاک یأس را بر چهره دشمن پاشیدند و در مراسم ۲۲ بهمن علاوه بر شهرها در کوچه پس کوچه‌های روستاهای کشور حاضر شدند و اعلام کردند که به رغم مشکلات در میدان حاضر و راه شهیدان را ادامه می‌دهند و بر پیمانی که با امام (ره) بستند ایستاده اند. کنعانی ادامه داد: ملت ایران ۴۴ سال در وسط میدان در فراز و فرودها و به رغم همه توطئه‌ها و شیطنت‌ها ایستادند و اکنون عزت‌مندانه همچنان این پرچم را در دست دارند. آنان افتخارات بزرگی را در این کشور رقم زدند و انشاالله این پرچم را به دستان صاحب آن حضرت امام زمان (عج) تقدیم خواهند کرد..

.


بازنشر از : مهر

ناصر کنعانی

ایران

جشن پرچم