1401\05\22 16:47:04


«مهر» خبرگزاری فاخر و پر برکتی برای انقلاب است

بیرجند- مدیرکل تبلیغات اسلامی خراسان جنوبی گفت: مهر به عنوان یک خبرگزاری فاخر و بدون حاشیه برکات فراوانی برای انقلاب داشته است.

به گزارش خبرنگار مهر، حجت الاسلام احمد رضایی صبح پنج شنبه در بازدید از خبرگزاری مهر که به مناسبت هفته خبرنگار برگزار شد، اظهار کرد: تقدیر از خبرنگاران به یک روز محدود نمی‌شود اما ۱۷ مرداد بهانه‌ای برای پاسداشت زحمات این قشر پرتلاش است.

مدیرکل تبلیغات اسلامی خراسان جنوبی با تأکید بر جهادی بودن کار خبرنگاری، بیان کرد: تلاش و فعالیت خبرنگاران در حوزه‌های مختلف فرهنگی، سیاسی، اقتصادی و اجتماعی بسیار ارزشمند است. رضایی ادامه داد: اگر واقعه کربلا و فرهنگ عاشورایی تا به امروز نسل به نسل منتقل شده است به واسطه کار خبری و روایتگری و بصیرت افزایی حضرت زینب (س) و امام سجاد (ع) بوده است. وی افزود: اگر در انقلاب اسلامی و دفاع مقدس هم برخی خبرنگاران نبودند حتماً پیام امام (ره) و شهدا به گوش مردم نمی‌رسید.

مدیر کل تبلیغات اسلامی خراسان جنوبی گفت: البته خبرنگاری شمشیر دو لبه است و در مواردی انعکاس اخبار نادرست جامعه‌ای را دچار خطا می‌کند. رضایی با تأکید بر اینکه امام (ره) برای پی‌ریزی تمدن اسلامی انقلاب کردند، افزود: خبرنگاران می‌توانند در حوزه تمدن سازی بسیار نقش آفرین باشند. وی با بیان اینکه در حدود دو سال گذشته رهبر معظم انقلاب اسلامی ۵۰ بار موضوع جهاد تبیین را مطرح کردند، اظهار کرد: امروزه ولایت از ما جهاد تبیین و امیدآفرینی در جامعه را می‌خواهد.

مدیر کل تبلیغات اسلامی خراسان جنوبی یادآور شد: خبرگزاری مهر یک خبرگزاری فاخر است که بدون حاشیه تاکنون برکات زیادی داشته است.. .


بازنشر از : مهر

احمد رضایی

سازمان تبلیغات اسلامی

روز خبرنگار