آتش نشانی مهار آتش سوزی قشم قشم - رئیس آتش نشانی قشم گفت: بخشی از پارک آبی متروکه قشم در آتش سوخت اما خوشبختانه

1402\01\14 08:29:21


آتش سوزی در مجتمع پارک آبی متروکه قشم خسارت جانی نداشت

قشم - رئیس آتش نشانی قشم گفت: بخشی از پارک آبی متروکه قشم در آتش سوخت اما خوشبختانه خسارت جانی در پی نداشت.

نجم الدین فریدونی گفت: ساعت ۱۵ و ۲۹ دقیقه امروز یک شنبه سیزدهم فرودین ماه آتش سوزی مجتمع پارک آبی که در ۵ سال گذشته تعطیل بوده است به آتش نشانی اعلام شد.

بلافاصله تیم های آتش نشانی و امداد و نجات ما به محل حادثه اعزام و ۱۸ نیروی عملیاتی به همراه ۵ خودروی اطفای حریق در محل حادثه حاضر شدند. به گفته فریدونی، در این عملیات علاوه بر خودروهای آتش نشانی، ۴ خودرو از بخش های دیگر سازمان منطقه آزاد قشم یاری رسان بوده و ۸۰ هزار لیتر آب برای اطفای حریق به محل رساندند و در کل ۱۰۰ هزار لیتر آب مصرف شد. رئیس اداره آتش نشانی و خدمات ایمنی سازمان منطقه آزاد قشم، با توجه به همزمانی حادثه و اعلام یک حادثه دربافت مسکونی شهر، تلاش همکاران برای مهار آتش به ثمر نشست و ساعت ۱۷ و ۵ دقیقه به عنوان پایان عملیات اعلام شد.

تبلیغات
فروش چراغ ریسه سیم و کابل و کلید و پریز
فروش چراغ ریسه سیم و کابل و کلید و پریز

لاله زار24 ارائه محصولات برق و روشنایی ساختمان از قلب بازار لاله زار برای سراسر کشور است.

وی تصریح کرد: این سازه از یک مجموعه تفریحی پارک آبی بود و در آن وسایل سریع الاشتعال از جنس پلی اتیلن وجود داشت و جنس خود سازه نیز از فوم، پشم شیشه، پی وی سی و کامپوزیت بود که بسیار اشتعالزا هستند و بر شدت حریق افزوده بود. فریدونی ادامه داد: سرعت باد امروز بیش از ۴۵ کیلومتر در ساعت بود که باعث افزایش سرعت انتقال حریق بود و بعد از اتمام عملیات با توجه به جنس سازه تیم های آتش نشانی هنوز در محل مستقر هستند تا از هر حادثه احتمالی جلوگیری کنند. رئیس اداره آتش نشانی و خدمات ایمنی سازمان منطقه آزاد قشم یادآور شد: با توجه به وسعت حریق علت حادثه در دست بررسی است..

.


بازنشر از : مهر

آتش نشانی

مهار آتش سوزی

قشمتولید کارتن و سفارش کارتن