سرمربی رئال مادرید اعلام کرد که از فدراسیون فوتبال برزیل پیشنهاد دارد اما می خواهد به قراردادش با رئال پایبند باشد و در تیم بماند.

1402\01\12 22:08:57


آنچلوتی: برزیل من را می‌خواهد اما به قراردادم وفادارم

سرمربی رئال مادرید اعلام کرد که از فدراسیون فوتبال برزیل پیشنهاد دارد اما می خواهد به قراردادش با رئال پایبند باشد و در تیم بماند.

کارلو آنچلوتی گزینه اصلی تیم ملی فوتبال برزیل برای جایگزینی تیته است.

آنچلوتی برای نخستین بار به پیشنهاد برزیلی ها واکنش نشان داد.

سرمربی رئال مادرید گفت: بله من مورد توجه برزیل هستم .‌میدانم که تیم ملی فوتبال برزیل من را می خواهد و این خوشحال کننده است اما من به قراردادم با رئال مادرید پایبند هستم و می خواهم در تیم بمانم.

من رئال را بسیار دوست دارم .

او در پاسخ به این سوال که آیا رئال مادرید آخرین مقصد او است، این‌گونه پاسخ داد: فعلا نمی توانم چنین چیزی را تایید کنم.

تیم ملی فوتبال برزیل در جام جهانی 2022.‌ قطر نتوانست انتظارات را برآورده کند و در یک چهارم نهایی با شکست برابر کرواسی از دور رقابت ها حذف شد و همین باعث شد تا قرارداد تیته تمدید نشود.

فدراسیون فوتبال برزیل قصد دارد که برای نخستین بار در تاریخ خود یک مربی غیر برزیلی را برای نیمکت خود انتخاب کند و ظاهراً کارلو آنچلوتی گزینه اصلی تیم است اما فعلا که او به پیشنهاد برزیلی ها پاسخ منفی داد.

البته آنچلوتی در فصل جاری در رئال مادرید نتوانسته است که انتظارات را برآورده کند و این احتمال وجود دارد که از هدایت رئالی ها در صورت کسب نکردن جام اخراج شود و در این صورت او ممکن است که راهی برزیل و یا تیم دیگری شود.

. .


بازنشر از : منبع: ایسنابرق و روشنایی لاله زار