دولت سیزدهم دانشگاه علوم پزشکی اراک مجلس شورای اسلامی اراک- سرپرست دانشگاه علوم پزشکی اراک گفت: همسو با دولت سیزد

1401\05\23 06:48:22


اجرای طرح «عدالت و تعالی نظام سلامت» در دانشگاه علوم پزشکی اراک

اراک- سرپرست دانشگاه علوم پزشکی اراک گفت: همسو با دولت سیزدهم و در راستای اجرای سیاست‌های کلان کشور اجرای «طرح عدالت و تعالی نظام سلامت» در دستور کار قرار گرفت.

علیرضا امانی اظهار کرد: دانشگاه علوم پزشکی اراک همسو با دولت سیزدهم و در راستای اجرای سیاست‌های کلان کشور اجرای «طرح عدالت و تعالی نظام سلامت» را در دستور کار خود قرار می‌دهد و نگاه ویژه‌ای به نقاط محروم خواهیم داشت و توجه به مناطق کم برخوردار در حوزه سلامت یکی از اهداف اصلی در دانشگاه علوم پزشکی اراک است.

وی افزود: اولویت اصلی حوزه‌ی بهداشت و درمان، علاوه بر نگاه کلی به تمام مسائل سلامت محور در استان، ارائه خدمت به مناطق محروم و کمتر توسعه یافته است. سرپرست دانشگاه علوم پزشکی اراک ادامه داد: از بیمارستان امام علی (ع) کمیجان بازدید صورت گرفت و مسائل و مشکلات پیش رو احصاء و طی جلسه و قول موافقی که فرماندار شهرستان داده‌اند، امیدواریم موانع پیش روی این حوزه در این شهرستان از جمله واگذاری زمین کشاورزی برای ساخت و توسعه بیمارستان امام علی (ع) کمیجان مرتفع شود. امانی ضمن تشکر از نمایندگان مردم کمیجان در مجلس شورای اسلامی تاکید کرد: سلامتی، محور توسعه اجتماعی، اقتصادی، سیاسی و فرهنگی کلیه جوامع بشری بوده و اهمیت ویژه‌ای در توسعه زیرساخت بخش‌های مختلف جامعه دارد و در استان مرکزی این مهم مورد توجه مسئولین قرار دارد..

.


بازنشر از : مهر

دولت سیزدهم

دانشگاه علوم پزشکی اراک

مجلس شورای اسلامیاستعلام قیمت کارتن لیمینتی