1402\01\12 11:37:03


اجرای طرح ترافیکی روز طبیعت و پایان تعطیلات نوروزی در کرمانشاه

کرمانشاه- رئیس پلیس راه استان کرمانشاه از اجرای طرح ترافیکی روز طبیعت و پایان تعطیلات نوروزی در کرمانشاه خبر داد.

سرهنگ کیخسرو دستغیب در گفتگو با خبرنگار مهر اظهار کرد: علاوه بر ترافیک روز طبیعت در آخرین روز تعطیلات، موج بازگشت مسافران نوروزی به سمت شهرهای خود نیز به ترددهای سیزدهم فروردین اضافه شده و بر حجم ترافیک خواهد افزود.

تبلیغات
ماشین آلات ساختمانی
ماشین آلات ساختمانی

SearchBiz ارائه اطلاعات جامع در مورد فروش، اجاره، مشاوره و اجرا، تعمیرات و سرویس در حوزه صنعت و تولید در کشور.

وی افزود: مدیریت ترافیک روز طبیعت، تأمین ایمنی عبور و مرور با بکارگیری هدفمند از تمامی امکانات و ظرفیت‌های موجود، اعمال محدودیت‌های تردد، برخورد قاطع با تخلفات رانندگی، افزایش تیم‌های گشتی محسوس و نامحسوس، بهره گیری از سیستم‌های هوشمند کنترل ترافیک، رسیدگی فوری به تصادفات، نظارت بر تردد ناوگان عمومی حمل بار و مسافر، تعامل و هماهنگی با دستگاه‌های امدادی و خدمات رسان از برنامه‌های پلیس راه استان است. رئیس پلیس راه استان کرمانشاه تصریح کرد: برابر اطلاعیه‌های قبلی، تردد موتورسیکلت‌ها و انواع تریلر و کامیون و کامیونت به استثنا حاملین مواد سوختی و فاسد شدنی، کالاهای اساسی یا دارای مجوز در تاریخ ۱۳ فروردین در تمام راه‌های برون شهری استان ممنوع است. دستغیب گفت: به هم استانی‌های توصیه می‌کنیم در روز طبیعت برای جلوگیری از ازدحام وسایل نقلیه و کندی حرکت و اتلاف وقت در ترافیک، طوری برنامه ریزی کنند که زمان بازگشت به ساعات پایانی روز که بسیار پرحجم است موکول نگردد.

وی ادامه داد: مسافران نوروزی که قصد بازگشت به شهرهای خود را دارند با مدیریت زمان زودتر سفر خود را شروع نمایند و اگر در طول مسیر بر اثر خستگی دچار حالت خواب آلودگی شدند در محلی ایمن توقف کرده و دقایقی استراحت کنند و هیچ گاه زمان کم را با سرعت زیاد جبران نکنند.. .


بازنشر از : مهر

کرمانشاه

روز طبیعت

سیزده به در

تعطیلات نوروزی