1402\01\08 07:57:19


ارائه خدمات هلال احمر به مسافران نوروزی در ۷۰ نقطه خراسان جنوبی

بیرجند- مدیرعامل جمعیت هلال احمر خراسان جنوبی گفت: هلال احمر در ۷۰ نقطه از استان به مسافران نوروزی خدمات مختلفی ارائه می‌کند.

به گزارش خبرگزاری مهر و به نقل از روابط عمومی جمعیت هلال احمر خراسان جنوبی؛ محمد علی کاوسی با اشاره به رسالت‌های ذاتی هلال احمر بیان کرد: در کنار اجرای طرح خدمات بشردوستانه و امداد و نجات به مسافران نوروزی هلال احمر، ۱۰ خانه هلال به صورت داوطلبانه در حاشیه جاده‌های استان ایستگاه‌های سلامت و فضای دوستدار کودک برپا کرده‌اند.

تبلیغات
خرید اینترنتی لباس بچه
خرید اینترنتی لباس بچه

فروشگاه اینترنتی دُرین کیدز فروش اینترنتی لباس کودک با بهترین کیفیت و مناسب ترین قیمت .

وی با بیان اینکه فعالیت این خانه‌های هلال با همکاری هلال احمر، دهیاری‌ها، بخشداری‌ها، شوراهای اسلامی و شهرداری‌ها انجام می‌شود، اظهار کرد: ایستگاه‌های فعال در این خانه‌ها به ارائه خدمات آموزشی در قالب طرح سلامت سفر، ارائه نکات ایمنی به رانندگان و مسافران، راهنمایی مسافرین و دعوت از مسافران برای پیوستن به کمپین بهرفت می‌پردازند. کاوسی با بیان اینکه این خانه‌ها در چهار شهرستان طبس، قاین، نهبندان و زیرکوه فعال هستند، گفت: این خانه‌ها از ابتدای سال جاری فعال شده و در کنار ۴۸ پایگاه ثابت و موقت و ۱۲ پست ثابت و سحاب جمعیت به مسافران نوروزی خدمات ارائه می‌کنند. بنا به گفته مدیرعامل جمعیت هلال احمر خراسان جنوبی، با احتساب این ۱۰ خانه، هلال احمر در ۷۰ نقطه از استان به مسافران نوروزی به ارائه خدمت می‌پردازد..

.


بازنشر از : مهر

هلال احمر خراسان جنوبی

عملیات امداد و نجات

مسافران نوروزی