1401\05\22 16:42:01


اردوگاه‌های ماده ۱۶ در تمامی شهرستان‌های البرز راه‌اندازی شود

کرج- استاندار البرز با بیان اینکه اردوگاه‌های ماده ۱۶ در تمامی شهرستان‌ها برای ساماندهی معتادان، متکدیان و کودکان کار راه اندازی شوند، گفت: نگهبانان محله در محله‌های استان فعال می‌شوند.

به گزارش خبرنگار مهر، مجتبی عبداللهی بعد از ظهر شنبه در شورای مبارزه با مواد مخدر استان که در سالن شهدای دولت استانداری برگزار شد، با بیان اینکه فعالیت کمپ‌های ماده ۱۵ مانعی ندارد، افزود: این کمپ‌ها باید در چارچوب قوانین با نظارت کافی به فعالیت خود ادامه دهند.

وی ادامه داد: باید برای راه اندازی اردوگاه‌های ماده ۱۶ استان، اماکن جدیدی جانمایی و پیش بینی شوند. عبداللهی گفت: ضرورت دارد که در تمامی شهرستان‌های استان بجز طالقان، اردوگاه ماده ۱۶ راه اندازی شود. وی افزود: فرمانداران و شهرداران باید برای این منظور اهتمام ویژه ای داشته باشند تا ساماندهی و جمع آوری معتادان متجاهر در سراسر استان روند مطلوبی را طی کند.

عبداللهی گفت: علاوه بر این باید برای جمع آوری و ساماندهی متکدیان و کودکان کار نیز تدابیر لازم اتخاذ شود. وی افزود: حل مسائل و موضوعات استان با اتحاد و تمرکز کافی بر روی امور قابل حل است. استاندار البرز گفت: همواره بر احیای جایگاه نگهبانان محله تاکید داشته ام چراکه از این طریق تا حدود زیادی امنیت محله‌ها ارتقا می‌یابد و نیروی انتظامی تسلط بیشتری بر محله‌ها خواهند داشت.

در این جلسه از سوی سردار محمدیان فرماندهی انتظامی استان اعلام شد که بنا به رویکرد استاندار البرز، ۷ هزار نگهبان محله تا پایان شهریور ماه در محله‌ها مستقر می‌شوند.. .


بازنشر از : مهر

مجتبی عبداللهی

استاندار البرز

معتاد متجاهر