1402\01\08 08:01:06


اعلام ساعت کاری دادگستری کردستان و ادارات تابعه در سال جدید

سنندج- معاون منابع انسانی و امور فرهنگی دادگستری کردستان، ساعت کاری این نهاد و ادارات تابعه قوه قضاییه استان در سال جدید را اعلام کرد.

به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از روابط عمومی دادگستری استان کردستان، حجت الاسلام کیومرث امیرخانی اظهار داشت: حسب دستور رئیس کل دادگستری و رئیس شورای قضائی استان کردستان، نظر به تفاوت نوع خدمت رسانی در دستگاه قضا، تعیین قبلی اوقات رسیدگی و در راستای خدمت رسانی بهتر به مردم شریف استان کردستان و جلوگیری از اخلال در اوقات رسیدگی، ساعت کاری کلیه حوزه‌های قضائی استان هیچ گونه تغییری نداشته و کماکان به روال سابق است.

وی افزود: ساعات کار دادگستری استان و ادارات تابعه قوه قضائیه تا اطلاع ثانوی، روزهای شنبه تا چهارشنبه از ساعت ۷ و ۴۵ دقیقه تا ۱۴ و روزهای پنجشنبه از ساعت ۷ و ۴۵ دقیقه تا ۱۳ است. معاون منابع انسانی و امور فرهنگی دادگستری استان کردستان اضافه کرد: ساعت کاری ایام پس از شب‌های قدر یک ساعت با تأخیر در ورود و از ساعت ۸ و ۴۵ دقیقه بوده و در صورتی که اوقات رسیدگی از قبل تعیین شده باشد، این تأخیر نباید موجب تجدید این اوقات شده و در همان روز جلسات رسیدگی برگزار شود.. .


بازنشر از : مهر

سنندج

ریاست كل دادگستري كردستان

قوه قضاییه