1401\05\22 16:42:05


امنیت و سلامت جامعه امروز ثمره جانفشانی شهدا است

البرز- مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان البرزگفت: امنیت، سلامت و معنویت جامعه امروز ما ثمره جانفشانی شهدای گلگون‌کفن است.

به گزارش خبرنگار مهر، عبدالله دارایی ظهر جمعه در دیدار با پدر و مادر شهید محسن کمالی دهقان از اولین شهدای مدافعین حرم در استان البرز با اشاره به خاطر ای از دیدار خود با سردار شهید حاج قاسم سلیمانی گفت: امنیت سلامت و معنویت جامعه امروز ما ثمره جانفشانی شهدای گلگون کفنی است که غیرتمندانه برای دفاع و صیانت از حیثیت و شرافت مردمان این آب و خاک با اهدای جان شریفشان، عزت و سربلندی این کشور را بیمه کرده اند.

وی با انتقاد شدید به یاوه گویی های اخیر یکی از مزدوران فتنه گفت: هرچند مردم عزیز و ولایتمدار انقلابی کشور توجهی به حرفهای نسنجیده و سخیف این شخص نخواهند داشت اما در شرایط حساس کنونی که بخشی از اقدامات نظام می‌تواند به بهبود امنیت اقتصادی کشور کمک کند شاهد یاوه سرایی برخی سران فتنه برای بر هم زدن وضعیت مطلوب پیش روی هستیم. در این دیدار پدر و مادر شهید محسن کمالی دهقان نیز به بیان خاطراتی از حضور سردار شهید حاج قاسم سلیمانی در منزل ایشان و دیدار با اهالی خانواده پرداختند و یاد و خاطره آن بزرگ مرد عرصه شهادت را گرامی داشتند. در این دیدار پدر شهید محسن کمالی دهقان با اهدای چفیه به مدیرکل تعاون کار و رفاه اجتماعی استان البرز، از تلاش‌های جهادی صورت گرفته این اداره کل برای بهبود وضعیت اشتغال تعاون و رفاه اجتماعی استان تقدیر و تشکر کرد..

.


بازنشر از : مهر

عبدالله دارایی

خانواده شهدا

اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی البرز