1402\01\08 13:59:07


انهدام باند ۴ نفره سارقان مسلح شهر کرمانشاه توسط پلیس

کرمانشاه- فرمانده انتظامی استان کرمانشاه از انهدام باند چهار نفره سارقان مسلح شهر کرمانشاه توسط پلیس خبر داد.

سردار علی اکبر جاویدان اظهار کرد: پس از وقوع چند فقره موبایل قاپی و زورگیری توسط سرنشینان یک دستگاه خودرو پژو ۴۰۵ در شهر کرمانشاه، طرح مهار برای توقف وسیله نقلیه و دستگیری سارقان اجرا شد.

وی ادامه داد: در همین راستا پس از گزارش پلیس ۱۱۰ مبنی بر یک مورد موبایل قاپی نافرجام در شهرک کارمندان بلافاصله گروهی از مأموران کلانتری ۲۱ نیایش به محل اعزام و حین گشت زنی موفق به شناسایی خودرو مورد نظر که چهارسرنشین با سر و صورت پوشیده داشت، شدند. جاویدان افزود: سرنشینان خودرو پژو ۴۰۵ با مشاهده گشت پلیس به سرعت از محل متواری و با بی توجهی به اخطارهای ایست پلیس و شلیک‌های هوایی مأموران به فرار خود ادامه دادند و یکی از سرنشینان خودرو سارقان بوسیله کلت کمری به سمت خودرو پلیس تیراندازی کرد. فرمانده انتظامی استان کرمانشاه تصریح کرد: مأموران با مشاهده این صحنه نسبت به تعقیب و گریز برای توقیف خودرو سارقان اقدام و به سمت لاستیک آن شلیک کردند که به دنبال آن خودرو پژو ۴۰۵ از جاده منحرف و پس از برخورد با تیر برق حاشیه خیابان متوقف که در بررسی‌های انجام گرفته مشخص شد راننده خودرو به علت اصابت گلوله فوت کرده است.

تبلیغات
برق و روشنایی ساختمان
برق و روشنایی ساختمان

SearchBiz ارائه اطلاعات جامع در مورد فروش، اجاره، مشاوره و اجرا، تعمیرات و سرویس در حوزه صنعت و تولید در کشور.

وی بیان کرد: پس از توقف خودرو سارقان سه نفر از سرنشینان آن متواری شدند اما با تلاش مأموران یکی از آنها دستگیر و یک قبضه کلت کمری و پنج عدد فشنگ از وی کشف و در بازجویی‌ها به ارتکاب سرقت به عنف و مسلحانه اعتراف کرد. جاویدان افزود: در بازرسی‌های انجام شده از داخل خودرو سارقان ۹ دستگاه گوشی تلفن همراه مسروقه و ۲ تیغه شمشیر نیز کشف شد. رئیس پلیس استان کرمانشاه همچنین از تشکیل پرونده‌ای در این خصوص خبر داد و گفت: تلاش برای دستگیری ۲ سارق متواری با جدیت از سوی مأموران انتظامی ادامه دارد.

وی در پایان برخورد با سارقان را از مهمترین اولویت‌های پلیس کرمانشاه عنوان کرد و گفت: از این پس هیچ سارق و مجرمی در این استان حاشیه امنیت نخواهد داشت و این افراد مطمئن باشند دیر یا زود در چنگال قانون گرفتار و به سزای عمل خود می رسند.. .


بازنشر از : مهر

کرمانشاه

نیروی انتظامی کرمانشاه

علی اکبرجاویدان

سرقت