شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی گیلان حجت الاسلام مجتبی اشجری راهپیمایی روز قدس رشت- رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلا

1402\01\14 08:28:07


برگزاری مراسم روز جهانی قدس ۲۵ فروردین در سراسر استان گیلان

رشت- رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی گیلان گفت: روز جمعه ۲۵ فروردین مطابق با ۲۳ ماه مبارک رمضان به عنوان روز جهانی قدس اعلام شده است.

به گزارش خبرنگار مهر، حجت الاسلام مجتبی اشجری صبح دوشنبه در نشست هماهنگی مراسم روز قدس با اشاره به پیام معمار کبیر انقلاب اسلامی امام خمینی (ره) در ۱۶ مرداد سال ۱۳۵۸ و نامگذاری آخرین جمعه ماه مبارک رمضان به عنوان روز جهانی قدس، اظهار کرد: پس از گذشت چهل و چهار سال از پیروزی انقلاب اسلامی راهپیمایی روز جهانی قدس به عنوان میراث گرانبهای امام راحل در بسیاری از کشورهای جهان با شکوه خاص برگزار می‌شود.

وی با بیان اینکه روز جهانی قدس روز اعلام انزجار و نفرت مسلمانان جهان از خوی شیطانی و روحیه سلطه‌گری رژیم صهیونیستی است، افزود: این روز بزرگ بهترین فرصت برای بازخوانی پرونده جنایات رژیم اشغالگر قدس و جلب توجه افکار عمومی جهان به رنج‌ها و مشقت‌های ملت مظلوم فلسطین است. حجت الاسلام والمسلمین اشجری، به نقش برجسته و محوری نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران در راهبری جهان علیه رژیم نامشروع صهیونیستی اشاره کرد و ادامه داد: روز جهانی قدس موجب تقویت انتفاضه مردم مظلوم فلسطین و احیای جبهه مقاومت اسلامی شده است. رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی گیلان با بیان اینکه ننگ عادی سازی رابطه برخی از کشورهای عربی با رژیم غاصب صهیونیستی برای همیشه در تاریخ ثبت شده است، تاکید کرد: سکوت برخی از سران کشورهای عربی در برابر ظلم دژخیمان صهیونیستی علیه مردم به ویژه زنان و کودکان فلسطینی قابل اغماض نیست.

وی با اشاره به تحقق وعده الهی پیروزی جبهه حق علیه باطل، تصریح کرد: مقاومت جبهه اسلامی و اختلافات و شکاف داخلی رژیم جنایتکار صهیونیستی، زمان اضمحلال و نابودی این رژیم نامشروع را نزدیک‌تر کرده است. حجت الاسلام اشجری با اعلام تشکیل ستاد بزرگداشت روز جهانی قدس در مرکز استان و همه شهرستان‌های گیلان، گفت: راهپیمایی روز جهانی قدس با حضور همه اقشار جامعه در سراسر استان گیلان با شکوه‌تر از گذشته برگزار خواهد شد. رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی گیلان به احتمال واقع شدن عید سعید فطر در آخرین جمعه ماه مبارک رمضان اشاره کرد و افزود: روز جمعه ۲۵ فروردین مطابق با ۲۳ ماه مبارک رمضان به عنوان روز جهانی قدس اعلام شده است.

وی بر اهمیت زمینه‌سازی حضور باشکوه اقشار مختلف مردم در راهپیمایی روز جهانی قدس تاکید کرد و گفت: از ظرفیت مبلغان و ذاکران در مساجد و بقاع متبرکه به ویژه در لیالی قدر برای تبیین روز جهانی قدس و اهمیت حضور گسترده مردم در راهپیمایی روز جهانی قدس بهره‌برداری شود. حجت الاسلام والمسلمین اشجری اضافه کرد: حضور باشکوه مردم گیلان در راهپیمایی روز جهانی قدس مشت محکمی بر دهان یاوه‌گوی دشمنان اسلام و قرآن خواهد بود.. .


بازنشر از : مهر

شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی گیلان

حجت الاسلام مجتبی اشجری

راهپیمایی روز قدسفروش اینترنتی لباس بچه