شهدای مدافع حرم عبدالله اسکندری شیراز شیراز - مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران فارس گفت: نخستین جشنواره ملی فره

1401\05\23 06:45:07


برگزاری نخستین جشنواره ملی «عبدالله» در فارس

شیراز - مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران فارس گفت: نخستین جشنواره ملی فرهنگی، هنری و ادبی با عنوان «عبدالله» به همت بنیاد شهید و امور ایثارگران استان برگزار می‌شود.

ابراهیم بیانی، گفت: نخستین جشنواره ملی فرهنگی، هنری و ادبی با عنوان «عبدالله» به همت بنیاد شهید و امور ایثارگران فارس برگزار می‌شود.

او افزود: این جشنواره در بخش‌های دل نوشته، شعر، عکاسی و نقاشی است و علاقه‌مندان در تمام رده‌های سنی می‌توانند در آن شرکت کنند. مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران فارس گفت: شرکت در این جشنواره برای عموم مردم آزاد است و علاقه‌مندان تا ۳۰ مرداد می‌توانند با مراجعه به پایگاه اطلاع‌رسانی فرهنگ ایثار و شهادت «نوید شاهد» نسبت به ارسال آثار خود اقدام کنند. معاون فرهنگی و آموزشی بنیاد شهید و امور ایثارگران فارس نیز گفت: در بخش نقاشی این جشنواره، جوایز ویژه‌ای برای شرکت‌کنندگان کودک و نوجوان در نظر گرفته شده است.

تبلیغات
فروشگاه لوازم هنری
فروشگاه لوازم هنری

آرت ویم، تهیه و توزیع لوازم هنری در سطوح مبتدی و حرفه ای،، ارائه رنگ و مدیوم ، بوم و کاغذ ، قلم مو ، ابزار هنری با کیفیت های متنوع و قیمت مناسب سراسر ایران !

سیدعلی محمدی افزود: این جشنواره در بخش دل نوشته و شعر با موضوع سردار شهید عبدالله اسکندری برگزار و آثار ارسالی در این بخش می‌بایست تایپ شده و به صورت فایل ورد WORD یا پی‌دی‌اف و ترجیحاً با قلم B Nazanin سایز ۱۴ باشد. او گفت: بخش عکاسی با موضوع استقبال، وداع و تشییع پیکر مطهر سردار شهید حاج عبدالله اسکندری و بخش نقاشی نیز در قالب رنگ روغن، آبرنگ، مداد رنگی و سیاه قلم: سردار شهید عبدالله اسکندری، من سرباز وطنم و ایران سربلند برگزار می‌شود.. .


بازنشر از : مهر

شهدای مدافع حرم

عبدالله اسکندری

شیراز



چراغ خطی و تعمیرات چراع ال ای دی