اردشیر مطهری دانشگاه علوم پزشكی سمنان گرمسار گرمسار- نماینده گرمسار و آرادان در مجلس، از تجهیز بیمارستان معتمدی گ

1402\01\14 08:24:20


بیمارستان معتمدی گرمسار تجهیز می‌شود

گرمسار- نماینده گرمسار و آرادان در مجلس، از تجهیز بیمارستان معتمدی گرمسار خبر داد و گفت: مناقصه تجهیز چیلرهای این مجموعه صورت گرفته است.

اردشیر مطهری در گفتگو با خبرنگار مهر، ضمن بیان اینکه در جلسه با معاون پشتیبانی وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی، کمبودهای بیمارستان گرمسار، به اطلاع رسید و پیگیری شد، بیان کرد: یکی از نیازهای شهرستان، چیلر بیمارستان معتمدی گرمسار است که خوشبختانه مناقصه آن انجام شده است.

وی با بیان اینکه برای اجرای طرح تجهیز، نیاز به پول اولیه بود که دانشگاه علوم پزشکی سمنان می‌بایست قدری چابک تر این موضوع را پیگیری می‌کرد، افزود: با پیگیری‌هایی که صورت گرفت خوشبختانه پنج میلیارد تومان پیش پرداخت به حساب دانشگاه علوم پزشکی سمنان واریز شد که به زودی پیمانکار، کار را آغاز کند. نماینده گرمسار و آرادان در مجلس با بیان اینکه امیدواریم که کار تجهیزات بیمارستان معتمدی گرمسار به تابستان و فصل گرما موکول نشود چرا که مردم دچار مشکل خواهند شد، بیان کرد: یکی از گلایه‌هایی که در ستاد وزارت بهداشت نیز صورت گرفته بود این است که دانشگاه علوم پزشکی نباید منتظر بماند تا اعتبارات بیایند و باید قدری چابک تر عمل شود. مطهری با بیان اینکه ما نیز از مسئولان دانشگاه علوم پزشکی سمنان می‌خواهیم که مجموعه پشتیبانی خود را بسیج کرده تا تجهیزات بیمارستان معتمدی گرمسار، نصب شود، بیان کرد: ۱۴ میلیارد تومان برای تجهیز بیمارستان گرمسار برآورد هزینه شده که دستور و ابلاغ وزیر بهداشت را نیز دارد..

.


بازنشر از : مهر

اردشیر مطهری

دانشگاه علوم پزشكی سمنان

گرمسارتعمیر پکیج دیواری