1402\01\08 13:54:06


توسعه زیرساخت‌های بهداشتی و درمانی در استان بوشهر با نگاه عادلانه

بوشهر- رئیس دانشگاه علوم پزشکی بوشهر گفت: هدف مهم ما توسعه زیرساخت‌های بهداشتی و درمانی در سراسر استان با نگاه عادلانه است.

به گزارش خبرنگار مهر، حسن ملکی زاده ظهر سه‌شنبه در دیدار با امام‌جمعه کنگان ضمن تبریک سال نو اظهار داشت: خدمت‌رسانی با کیفیت در حوزه سلامت سراسر استان بوشهر سرلوحه تمام برنامه‌ریزی‌های دانشگاه علوم پزشکی است و با جدیت دنبال می‌کنیم.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی بوشهر افزود: حل مشکلات مردم در حوزه بهداشت و درمان دغدغه مسئولین حوزه سلامت استان بوشهر است. ارائه خدمات با کیفیت ملکی زاده با تأکید بر انجام ارائه خدمات با کیفیت در حوزه بهداشت و درمان به همه مناطق استان تصریح کرد: خدمات‌رسانی مطلوب به مردم در حوزه بهداشت و درمان از اهداف متولیان حوزه سلامت است که به این مهم اهتمام جدی داریم. رئیس دانشگاه علوم پزشکی بوشهر ضمن تقدیر از امام‌جمعه کنگان به دلیل حمایت‌های ویژه از حوزه سلامت گفت: شهرستان کنگان در حوزه درمان چندین شهرستان استان و حتی از استان مجاور را نیز پوشش می‌دهد.

تقویت زیرساخت‌ها و تجهیزات ملکی زاده اضافه کرد: توسعه حوزه بهداشت و درمان در بحث زیرساختی و تجهیزاتی را با توجه توسعه اقتصادی و جامعه پیرامونی و همچنین با در نظر گرفتن شرایط پدافند غیرعامل در دستور کار داریم. وی افزود: در رشته‌های تخصصی بر اساس سطح‌بندی منطقه‌ای وزارت بهداشت کمبودی در شهرستان کنگان نداریم. رئیس دانشگاه علوم پزشکی بوشهر بابیان اینکه حل مشکلات مردم در حوزه بهداشت و درمان دغدغه مسئولین حوزه سلامت استان بوشهر است خاطرنشان کرد: شهرستان کنگان به‌عنوان قطب درمانی جنوب استان بوشهر تقویت می‌شود.

در این دیدار محسن صحرانورد مشاور اجرایی و رئیس حوزه ریاست دانشگاه، مدیر روابط عمومی و بین‌الملل دانشگاه علوم پزشکی، رئیس شبکه بهداشت و درمان شهرستان کنگان، رئیس بیمارستان امام خمینی (ره) کنگان، رئیس شبکه بهداشت و درمان شهرستان دیر نیز حضور داشتند.. .


بازنشر از : مهر

کنگان

بوشهر

دانشگاه علوم پزشکی

دانشگاه علوم پزشکی بوشهر